• Informacje na temat:

  artur grabowski

Artykuły na temat: artur grabowski
 • Artur Żmijewski wspiera przyjaciela w rodzinnym dramacie

  ...​Artur Żmijewski (50 l.) nie opuszcza przyjaciela w jego rodzinnym dramacie. Krzysztof Grabowski niedawno musiał pochować syna.

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • ​"Ojciec Mateusz": Twórcy i producenci odchodzą z serialu

  Katarzyna Anczarska i Krzysztof Grabowski odeszli z firmy ATM Grupa. Twórcy "Ojca Mateusza" nie będą już pracować przy tworzeniu nowych odcinków. O zmianach w serialu poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Jim Broadbent: "Zapuszkowany" Święty Mikołaj

  Choć swoją karierę rozpoczynał w agencji aktorskiej, zrzeszającej artystów-brzydali, po latach ma na koncie Oscara, zaś wśród ról kreacje książąt, księży, jednej księżniczki, a nawet samego... Boga. Jim Broadbent, jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów Wielkiej Brytanii, powraca na ekrany kin w pełnym humoru obrazie "Uwolnić Mikołaja!".

 • "M jak miłość": Nowy trójkąt miłosny u Mostowiaków!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Tomasz Ciachorowski, widzom znany m. in. jako Jan Złotopolski ze „Złotopolskich“, Michał Duszyński z „Majki“ czy Igor Grabowski z „Linii życia“. Dzięki granemu przez niego Arturowi Marcin (Mikołaj Roznerski) zrozumie, ile tak naprawdę znaczy dla niego Iza (Adriana Kalska)… Sprawdź szczegóły!

 • Andrzej Grabowski: Szaleć jak emeryt

  Starsi ludzie nie mają poczucia humoru? - Ależ mają go w bród, w przeciwieństwie do pozbawionych dystansu do siebie ludzi młodych! - mówi Andrzej Grabowski.

 • "Na dobre i na złe": Tomasz Ciachorowski tęskni za przyjaciółmi z planu "M jak miłość"

  Tomasz Ciachorowski, którego już wkrótce oglądać będziemy jako doktora Maksymiliana Begera w "Na dobre i na złe", jeszcze niedawno kojarzony był przede wszystkim z rolą Artura w "M jak miłość". Po odejściu z serialu nie musiał, na szczęście, zbyt długo czekać na ławce rezerwowych na nowe propozycje...

 • "Ojciec Mateusz" na dużym ekranie

  Artur Żmijewski zagra w kinowej wersji słynnego "Ojca Mateusza". Dla fanów serialu z pewnością będzie to pozycja obowiązkowa.

 • "Odwróceni": Powstanie kontynuacja serialu

  Moda na wskrzeszanie lubianych seriali wkracza do Polski. TVN rozpoczyna zdjęcia do serialu "Odwróceni 2" - kontynuacji serialu z 2007 roku. W produkcji wystąpią ponownie Robert Więckiewicz i Artur Żmijewski.

 • "Ojciec Mateusz" jak James Bond?

  - To będzie film będzie w typie "Jamesa Bonda" i "Ściganego" - zapowiada Krzysztof Grabowski, producent kinowej wersji serialu "Ojciec Mateusz". Premierę obrazu zaplanowano na wiosnę 2013 roku.

Dyskusje na temat: artur grabowski