• Informacje na temat:

  artur kempa

Artykuły na temat: artur kempa
 • Przezroczysta Patrycja debiutuje

  Jednym z najczęściej odwiedzanych profili w serwisie Muzzo.pl jest strona Patrycji Kempy. Wokalistka z Warszawy pracuje nad debiutancką płytą, a zapowiada ją singel "Przezroczysta".

 • Zobacz jak płynie Czarna Rzeka

  W poniedziałek, 26 maja, na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta nowej polskiej formacji Black River. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć promujący "Black River", teledysk "Punky Blonde" .

 • Black River debiutuje

  Umarł król, niech żyje król, można by rzec o Black River, nowej polskiej formacji powstałej na gruzach Neolithic.

 • Lider Mafii na własny rachunek

  Bartek Król - wokalista zespołu Mafia, pamiętany z "Idola" - przygotowuje, wraz z grupą przyjaciół muzyków, solowy album, na który będzie się składać jego autorski materiał. Próbek już możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Zbigniew Hołdys: Kolejne niespodzianki

  Pojawiają się kolejne szczegóły powrotnego koncertu Zbigniewa Hołdysa, który odbędzie się 9 grudnia w klubie Stodoła w Warszawie.

 • Fryderyki: Metalowe nominacje

  Acid Drinkers, Behemoth, Black River, Frontside i Totentanz - to formacje nominowane do tegorocznych Fryderyków 2009 w kategorii "Album roku - heavy metal".

 • To już dziś - Hołdys wraca po 10 latach!

  W czwartek, 9 grudnia, w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się pierwszy od 10 lat koncert Zbigniewa Hołdysa. Artysta pochwalił się, że podczas ostatnich prób przed występem powstały trzy nowe utwory.

 • Zbigniew Hołdys ma pierwszego gościa

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły powrotnego koncertu Zbigniewa Hołdysa, który odbędzie się 9 grudnia w klubie Stodoła w Warszawie.

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  "Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?

 • Kto dostanie "Gwarancję Kultury"?

  Zespół aktorski Starego Teatru w Krakowie, reżyser Małgorzata Szumowska i malarz Wilhelm Sasnal znaleźli się wśród nominowanych do nagród Gwarancje Kultury za rok 2008, przyznawanych przez TVP Kultura.

Wideo na temat: artur kempa
 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Artur i Minimki 3. Dwa Światy

  Trzecia część przygód ukochanego przez dzieci Artura, bohatera takich kinowych przebojów jak: "Artur i Minimki" oraz "Artur i zemsta Maltazara"! Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów,...

Dyskusje na temat: artur kempa
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  W TVN i TVN24 króluje kpina i szyderstwo z Prawa i Sprawiedliwości od 2005 roku. Tam w gronie komentatorów występują m.in. Artur Andrus , Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Grzegorz Markowski, do sierpnia 2017 Grzegorz Miecugow,: Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Henryk Sawka, a także Wojciech Zimiński