• Informacje na temat:

  artur król

Artykuły na temat: artur król
 • Korona królów

  ..., Wojciech Czerwiński, Zbigniew Waleryś, Paweł Janyst, Andrzej Popiel, Michał Sitarski, Dorota Chotecka, Artur Dziurman...

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

 • Korona królów

  Pawłowski, Michał Sitarski, Marcelina Szczepaniak, Dorota Chotecka, Izabela Bujniewicz, Artur Dziurman...

 • Cezary Żak oskarżony o Mobyng!

  Gwiazdor "Rancza" Cezary Żak stracił miejsce na arce! Mimo wysiłków i wsparcia Artura "Szałaputa" Barcisia, popularny aktor nie przeszedł selekcji kierowanej przez Króla Lwa i nie zdołał załapać się na pokład.

 • Korona króla Artura

  Flynn Carsen (Noah Wyle) oficjalnie pracuje w bibliotece. Oprócz tego, niepostrzeżenie sprawuje pieczę nad zgromadzoną tam kolekcją artefaktów. Gdy bezpieczeństwu...

 • "Ups! Arka odpłynęła...": Żak chodzi z Barcisiem na głowie!

  Przed dwoma dniami odbierał Wiktora, a dziś na głowie wyhodował... stwora. Gwiazda "Rancza" Cezary Żak ma przechlapane. W animacji "Ups! Arka odpłynęła..." ociężały Moby - bohater, któremu podkłada głos, nie załapał się na pokład arki Noego! A ponadto padł ofiarą irytującego pasożyta. Mackowatego Szałaputa, pasażera na gapę na głowie Moby'ego, brawurowo zagrał Artur Barciś.

 • "Korona królów": Nie przejmuje się hejtem!

  Chociaż praca na planie „Korony królów” nie jest łatwa, Marcie Bryle sprawia wiele radości.

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • "Korona królów": Faceci lubią wyzwania

  ...mandaty do białego rana! Niesamowite jest to, jak bardzo ważny dla aktora jest kostium, jak bardzo wpływa on na magię naszego zawodu. Jednocześnie grasz na planie "Korony królów", której premiera(...) się do roli Jaśka, prawej ręki króla Kazimierza Wielkiego? - Mówiąc o tych historycznych postaciach, muszę najpierw koniecznie wspomnieć o wspaniałym kaskaderze Kubie Kostrzewie. Bez niego miałbym...

 • Olaf Lubaszenko chciałby być... pingwinem

  Od 2 maja w kinach można oglądać przezabawną animację "Ups! Arka odpłynęła..." - komedię o zwierzakach-pluszczakach, które nie załapały się na arkę, bo... nie było ich na liście. Przy okazji nagrywania dubbingu do filmu, gwiazdy polskiej wersji językowej postanowiły ujawnić swoje "wewnętrzne zwierzę".

Zdjęcia na temat: artur król
Wideo na temat: artur król
Dyskusje na temat: artur król