• Informacje na temat:

  artur polak

Artykuły na temat: artur polak
 • Artur Orzech: Najbardziej tajemniczy polski dziennikarz?

  Artur Orzech (54 l.) to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy w naszym kraju. Widzowie kochają go za poczucie humoru podszyte ironią oraz niepowtarzalny tembr głosu. Orzech mógłby być bohaterem bulwarówek, ale od lat skrzętnie unika rozmów o życiu prywatnym. W rozmowie z "Życiem na Gorąco" opowiedział jednak o niedawnej przeprowadzce do nowego domu, ukochanych zwierzętach, listach od fanów...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • Artur Żmijewski: Co go tak poruszyło?

  Wydawało się, że już nic nie jest w stanie zdziwić Artura Żmijewskiego (51 .). A jednak...

 • "Hiszpanka": Skąd się wziął Artur Krajewski?

  "Hiszpanka" w reżyserii Łukasza Barczyka to film, który opowiada o jedynym w polskiej historii zwycięskim zrywie, jakim było Powstanie Wielkopolskie. Nie jest to jednak film historyczny, ale alternatywna wersja wydarzeń z 1918 roku, łączącą historię z science fiction. Obraz określany jako spiritual thriller zachwyca przede wszystkim scenografią i niespotykanymi w polskiej kinematografii efektami specjalnymi.

 • Artur Żmijewski stanął przed trudnym wyborem. Co dalej z "Ojcem Mateuszem"?

  Artur Żmijewski (50 l.) nie chciał stać w miejscu i na okrągło grać detektywa w sutannie. Zastanawiał się nawet nad tym, by zakończyć przygodę z „Ojcem Mateuszem”, bo potrzebował zmiany. Producenci serialu walczą o to, by pozostał w ich szeregach. Z jakim skutkiem?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Artur Orzech mógł zginąć. Nigdy wcześniej o tym nie opowiadał!

  Pewnie do dziś byłby wykładowcą języka perskiego, gdyby nie radio. Muzyka, która jest największą pasją Artura Orzecha (51 l.), stała się też częścią jego zawodu. Od 1994 roku komentuje konkursy Eurowizji, a od niedawna jest gospodarzem programu "Świat się kręci". Stroni od imprez, nie daje powodów do plotek.

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Artur Żmijewski o uchodźcach: Nie mamy prawa odmawiać im schronienia w Polsce!

  Artur Żmijewski (49 l.) uważa, że wszechobecna obawa przed uchodźcami jest nieuzasadniona. Jego zdaniem w każdym środowisku są czarne owce i nawet pośród tzw. "prawdziwych Polaków" można znaleźć radykałów, którzy zabijają w Europie i na świecie.

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

Wideo na temat: artur polak
Dyskusje na temat: artur polak