• Informacje na temat:

  artur polek

Artykuły na temat: artur polek
 • "Pierwsza miłość": Związek Artura i Kingi zostanie wystawiony na kolejną próbę

  Artur, którego grasz w "Pierwszej miłości", po latach wreszcie znów jest z Kingą. Czy będzie z tego ślub? - Wszystko ku temu zmierza. Artur i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) mają za sobą wspólną(...) Kwietniewska, która wciela się w postać Zosi, prywatnie jest uroczą osobą, a gra klasyczny czarny charakter. Wprowadzi w życie Artura i Kingi sporo zamieszania, przez co ślub stanie pod znakiem zapytania. Ich...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • "Singielka": Filip Bobek ma w sobie odrobinę dziecka

  W 2008 r. podbił serca polek jako Marek Dobrzański. Wykorzystał swoją szansę – dziś należy do grona ulubionych aktorów małego ekranu!

 • Karolina Gruszka zagra Skłodowską-Curie

  Trwają przygotowania do polsko-francusko-niemiecko-belgijskiej produkcji o życiu słynnej Polki, podwójnej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie. Główną rolę zagra Karolina Gruszka, znana z filmów "Pani z przedszkola", "Francuski numer", "Kochankowie z Marony".

 • "Bodo": Kariera i tragedia króla życia

  Świat filmowych gwiazd okresu międzywojennego ożywa na planie nowego serialu. Zobaczymy artystyczne sukcesy i romanse ulubieńca ówczesnych Polek.

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • "Barwy szczęścia": Wywiad pełen oskarżeń i... dowody zbrodni

  Krzepiński (Marek Kossakowski) publicznie oskarży Artura (Jacek Rozenek) o to, że próbował go zabić. W wywiadzie telewizyjnym powie też, że Chowański jest winny wypadkowi, do którego jakiś czas temu doszło w Himalajach. - To przez niego Marta targnęła się na swoje życie - powie dziennikarce, nie przypuszczając, że wkrótce policja zdobędzie niezbite dowody na to, że zamordował Walawską (Katarzyna...

 • Łukasz Płoszajski nie może narzekać

  Z serialem "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski związany jest od początku. Losy jego bohatera bywały tak zagmatwane, że widzowie naprawdę obawiali się o jego życie. Sam aktor jest bardzo zadowolony, że scenarzyści nie pozwalają mu się nudzić na planie.

 • Sara Müldner wróciła z prestiżowej szkoły w Paryżu! Co dalej?

  Zadebiutowała w telewizyjnym spektaklu "Naparstek Pana Boga" w reż. Pawła Łysaka. Rok później, 10-letnia wówczas Sara Müldner (27 l.), grała w serialach: "Trzy szalone zera", "Palce lizać" i "Na dobre i na złe". Rolą Julki, zadziornej i mądrej dziewczynki adoptowanej przez Zosię (Małgorzata Foremniak) i Kubę (Artur Żmijewski), podbiła serca widzów.

 • Magdalena Górska: Powrót do "Klanu" po 16 latach

  Po raz pierwszy pojawiła się w tym serialu jako 15-latka. - Grałam wówczas zagubioną i próżną dziewczynkę - wspomina. Dziś jej bohaterka Sandra to dorosła, silna kobieta, która wie, czego chce i uparcie dąży do celu.

Zdjęcia na temat: artur polek
Wideo na temat: artur polek
 • "W rytmie serca": Zwiastun 2. sezonu

  , Piotra Fronczewskiego i Małgorzatę Foremniak. Do obsady dołączy Artur Żmijewski i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Premierowe dwa odcinki 2. sezonu „W rytmie serca” pojawią się na

 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

Dyskusje na temat: artur polek