• Informacje na temat:

  artur żmijewski paulina żmijewska

Artykuły na temat: artur żmijewski paulina żmijewska
 • Artur Żmijewski: Przed nim i żoną Pauliną kolejne trudne chwile?

  Przez ćwierć wieku Artur (51 l.) i Paulina (49 l.) Żmijewscy byli wzorowym małżeństwem. Rok temu ich związek znalazł się na zakręcie. Mało kto wiedział, jaki dramat rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami. Dziś mozolnie odbudowują szczęście, choć przykre wspomnienia powracają. Żona aktora usłyszała niekorzystny dla siebie wyrok.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski przeprowadzi się do Sandomierza?

  Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z "Ojca Mateusza", od kilku lat jest zauroczony Sandomierzem - uroczym miasteczkiem, w którym dzieje się akcja uwielbianego przez widzów serialu TVP1. Aktor podobno zamierza w przyszłości kupić tu dom...

 • Artur Żmijewski o Jasnej Górze

  Złożony z około 35 krótkich odcinków cykl dokumentalny, przedstawiający ponad 600-letnie dzieje Jasnej Góry, powstaje m.in. w częstochowskim sanktuarium. Głównym narratorem filmu jest popularny aktor Artur Żmijewski, który w środę i czwartek uczestniczył w zdjęciach na terenie klasztoru.

 • Artur Żmijewski (50 l.) jest bardzo rodzinną osobą, dlatego chciałby, by bliscy byli zawsze obok niego. Niestety, córka wybrała własną drogę w Stanach Zjednoczonych.

 • "Ojciec Mateusz" na dużym ekranie

  Artur Żmijewski zagra w kinowej wersji słynnego "Ojca Mateusza". Dla fanów serialu z pewnością będzie to pozycja obowiązkowa.

 • Artur Żmijewski: Trudne chwile w życiu aktora. Ten koszmar kiedyś się skończy?

  Życie nie oszczędza mu trudnych doświadczeń. Wraz z żoną Artur Żmijewski (52 l.) czeka na wyznaczenie kolejnego terminu w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie.

 • Dla kogo Wiktory 2011?

  Magdalena Cielecka, Krystyna Janda, Kinga Preis, Maciej Stuhr i Artur Żmijewski to aktorzy, którzy zostali nominowani do Wiktorów 2011. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Artur Żmijewski i jego żona zmagają się z małżeńskim kryzysem?

  Artur Żmijewski (51 l.) i jego żona Paulina (49 l.) planowali wyjechać jesienią na zasłużony urlop, ale, jak się okazuje, żonę aktora bez reszty pochłonęła praca. Jej ciągła nieobecność wpływa na relacje w ich małżeństwie. To brzmi dość niepokojąco.

 • Siostry Chapko: Jesteśmy dla siebie konkurencją

  10 maja na ekrany kin trafi oparty na faktach dramat "Oszukane". Główne role sióstr, które podmienione zostały w szpitalu, grają prawdziwe bliźniaczki: Karolina i Paulina Chapko.

Zdjęcia na temat: artur żmijewski paulina żmijewska
 • Artur Żmijewski z żoną Pauliną
 • Artur Żmijewski z żoną Pauliną
 • Artur Żmijewski z żoną Pauliną
Wideo na temat: artur żmijewski paulina żmijewska
 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Artur i Minimki 3. Dwa Światy

  Trzecia część przygód ukochanego przez dzieci Artura, bohatera takich kinowych przebojów jak: "Artur i Minimki" oraz "Artur i zemsta Maltazara"! Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów,...

Dyskusje na temat: artur żmijewski paulina żmijewska