• Informacje na temat:

  artur żmijewski teatr narodowy

Artykuły na temat: artur żmijewski teatr narodowy
 • Basia Kurdej-Szatan wygryzła Artura Żmijewskiego?

  ..."Ojciec Mateusz", w którym Artur Żmijewski (50 l.) gra od lat, może zniknąć z anteny. W jego miejsce prawdopodobnie pojawi się serial z "blondynką z reklamy" Basią Kurdej-Szatan.

 • Artur Żmijewski: Nie jestem ponurakiem

  Uwielbia AC/DC i bez problemu zagrał dostarczyciela pizzy w kasowej komedii!

 • Artur Żmijewski

  ...(ur. 1966 w Radzyminie) - aktor filmowy, teatralny i serialowy.

 • Artur Żmijewski: On ma to coś

  To nie jest dla mnie kompletnie obcy świat - przyznaje aktor. - Jako chłopiec przez wiele lat byłem ministrantem. Jednak założenie sutanny to nowe doświadczenie.

 • Żmijewski zeznawał przeciwko Szapołowskiej?

  Ku końcowi zbliża się trwający od kilku miesięcy proces Grażyny Szapołowskiej (59 l.) i Jana Englerta, dyrektora Teatru Narodowego.

 • Telekamery od kuchni

  W poniedziałek, 7 lutego, poznamy laureatów 14. Telekamer "Tele Tygodnia". Z tej okazji prezentujemy garść telekamerowych ciekawostek.

 • Nagrody za wybitne kreacje w dwóch teatrach!

  Anna Seniuk, czyli Adela, matka Joanny z "Ja to mam szczęście!", i Jerzy Stuhr odebrali w sobotę w Sopocie Wielkie Nagrody XII Festiwalu Dwa Teatry 2012. Jury wyróżniło ich za wybitne kreacje w Teatrze Polskiego Radia i Teatrze Telewizji.

 • Chyra i Cielecka w "Post mortem..."

  Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka i Maja Komorowska zagrają w filmie "Post Mortem opowieść katyńska". Pomimo że zdjęcia do najnowszego i chyba najbardziej osobistego filmu Andrzeja Wajdy rozpoczną się 3 października, reżyser postanowił wcześniej spotkać się z dziennikarzami i opowiedzieć o tym, jaki będzie to film...

 • Na planie "Ojca Mateusza"

  Danuta Stenka i Artur Żmijewski znów razem na ekranie!

 • Żebrowski w reżyserii Seweryna

  W najbliższą sobotę, 16 października, na scenie warszawskiego Teatru Narodowego odbędzie się premiera "Ryszarda II" w reżyserii Andrzeja Seweryna ( "Zemsta" , "Ziemia obiecana" ). W postać tytułowego bohatera wcielił się Michał Żebrowski ( "Pręgi" , "Wiedźmin" ).

Wideo na temat: artur żmijewski teatr narodowy
 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

 • Artur i Minimki 3. Dwa Światy

  Trzecia część przygód ukochanego przez dzieci Artura, bohatera takich kinowych przebojów jak: "Artur i Minimki" oraz "Artur i zemsta Maltazara"! Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów,...