• Informacje na temat:

  artysta

Artykuły na temat: artysta
 • Doda apeluje do artystów o jedność! "Stop nienawiści"

  ...sobie znak pokoju, zjednoczmy ludzi pod sceną, zróbmy koncert. (...) Niech każdy artysta opowie, jak przeżywa hejt na własnej skórze" - mówi Rabczewska na swoim Instastory, zapraszając do koncertu...

 • "Dystans" : Ku chwale artysty

  Demiurgiem i sprawcą w filmie Sergio Caballero jest austriacki współczesny artysta, który dzięki ingerencji jednego z rosyjskich urzędników zostaje przetransportowany do elektrowni ukrytej gdzieś na Syberii.

 • Zaskakujące zachowanie wnuczki artysty! Zbigniew Wodecki byłby z niej dumny?!

  ...sprawdziła się w tej roli i dalej bardzo prężnie będzie z nami działać" - zdradza w rozmowie z "Na żywo" pracownik fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.  Artysta z pewnością byłby rad, że jego wnuczka(...) zabiegał o kontakt z Pawłem i jego rodziną. Dzwonił, wypytując o jego samopoczucie Piotra, żonę i wnuczki. Próbował też naprawić błędy, wspierając finansowo. Oprócz pomocy materialnej, artysta dawał...

 • Jubileusz RMF FM: Perfect artystą 25-lecia!

  Artysta 25-lecia wybrany! Podczas koncertu Jubileusz 25 lat RMF FM nagrodę dla najważniejszego zespołu w historii stacji wręczono zespołowi Perfect.

 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  ...zdominowały mnie działania wokół mojej firmy RCM (rc-m.pl) - management muzyczny, opieka nad artystami etc. To jest moje hobby, w którym wyczuwam pierwiastek misji. Brzmi poważnie, ale wychodzę z założenia...

 • MTV EMA 2014: Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą

  Znamy już wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii najlepszy polski artysta. Zwycięzcą został idol nastolatek Dawid Kwiatkowski!

 • Paweł Kukiz: Zmarła jego teściowa! Artysta prosi o modlitwę!

  Tragedia w rodzinie Pawła Kukiza (52 l.). Artysta poinformował na Facebooku, że zmarła jego teściowa.

 • Nick Cave: Portret niezwykłego artysty

  - Wahałem się przed podjęciem decyzji o udziale w tym projekcie. Jestem w ogóle bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o biografie i filmy o celebrytach - mówi Nick Cave. Już w najbliższy piątek, 31 października, na ekrany polskich kin wchodzi filmowy portret artysty, zatytułowany "20 000 dni na Ziemi".

 • Michał Bajor żegna ojca. To najsmutniejsze urodziny artysty

  ..., artysta musiał odwołać najbliższe koncerty, aby wraz z bratem zająć się pogrzebem taty. Zdaje sobie również sprawę z tego, że będzie musiał zaopiekować się mamą. Zawsze będzie pamiętał słowa ojca. "To on kiedyś powiedział, że dzień, w którym powiem sobie, że już wszystko umiem, będzie pierwszym dniem końca mojej kariery" - powiedział w wywiadzie dla "Rewii" artysta. 

 • "Mali giganci": Zmagania kilkuletnich artystów

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej ramówki telewizji TVN. Wiosną na antenie stacji zobaczymy m.in. program "Mali giganci", show, w którym to dzieci będą prezentować swoje artystyczne talenty.

Zdjęcia na temat: artysta
Wideo na temat: artysta
 • Maciej Stuhr: Jak ktoś pokazuje faka, to artysta powinien reagować

  Maciej Stuhr uważa, że artysta powinien reagować na wydarzenia polityczne. Gdy ostatnio Joanna Lichocka z PiS pokazała opozycji faka w Sejmie po tym, jak Prawo i Sprawiedliwość przekazało 2 mld zł na(...) rzeczywistości. "Gdy ktoś pokazuje faka, artysta powinien reagować" - uważa Stuhr. Nie planuje jednak wspierać nikogo w nadchodzących wyborach prezydenckich.

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • "Jestem chaotyczna jak każdy artysta" - o czym mówi to dziecko?

  Julia Wróblewska jest w trakcie kursu na prawo jazdy. Dziewczynka nie ukrywa, że obawia się czekającego ją wkrótce egzaminu, zwłaszcza że jej zdaniem w Polsce jest on dość trudny. – Jestem dość chaotyczną osobą jak każdy artysta. Jestem taka, że trochę poszaleję, ale kiedy trzeba umiem zachować ostrożność, to na pewno – mówi "artystka" Wróblewska.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

Dyskusje na temat: artysta