• Informacje na temat:

  artystka planuje

Artykuły na temat: artystka planuje
 • Anna Dereszowska planuje trzecie dziecko?

  Anna Dereszowska (35 l.) po raz trzeci zostanie mamą? Wiele na to wskazuje. Jednak zapewne nie stanie się to w najbliższym czasie. Obecnie artystka skupia się na pracy i wychowaniu dwojga dzieci.

 • Co planuje Adele?

  Brytyjska wokalistka Adele przebywa obecnie w Los Angeles. Prasa spekuluje na temat zamiarów wokalistki.

 • Magdalena Waligórska już planuje kolejne dziecko!

  Magdalena Waligórska (37 l.) niedawno została pierwszy raz mamą i tak spodobało jej się rodzicielstwo, że już planuje rodzeństwo dla swojego synka!

 • Imany: Aż sześć koncertów w Polsce!

  Oprócz zapowiadanego już przez nas kwietniowego koncertu w Warszawie, francuska wokalistka Imany planuje występy w jeszcze pięciu innych miastach w Polsce!

 • "Barwy szczęścia": Marek Molak planuje drugi ślub?

  ...roku pizzę w restauracji, w której pracował aktor, zamówiła pochodząca z Ukrainy artystka, Dana Malysh... - Poznałam Marka jako dostawcę pizzy. Tego, że jest aktorem, dowiedziałam się później. Nie...

 • Ma 26 lat i 27 milionów sprzedanych książek na koncie

  Veronica Roth, córka artystki polskiego pochodzenia, najmłodsza z trojga rodzeństwa, urodziła się i wychowała w Chicago. Swoją pierwszą książkę - "Niezgodna", wydała mając zaledwie 20 lat. Tytuł trafił na listę młodzieżowych bestsellerów "New York Timesa" i utrzymał się na niej przez niemal 11 tygodni.

 • Ewa Bem: Smutne wieści dla fanów artystki

  Po śmierci starszej córki Pameli Niedziałek (†39) Ewa Bem (66 l.) na razie nie planuje wracać na scenę. Informację potwierdza menedżer artystki.

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

 • Edyta Górniak już planuje święta i Sylwestra! Co na to jej ukochany?!

  Artystka darzy ukochanego coraz to większym zaufaniem. Na początku nie było mowy o żadnym poważnym uczuciu. A teraz? Teraz gwiazda coraz chętniej opowiada o Williamie, amerykańskim aktorze, w którym bez pamięci się zakochała. Kiedy jest w Stanach spędza z nim każdą wolną chwilę, a teraz do tego stopnia mu ufa, że na czas pobytu w Polsce zostawiła Allana (13 l.) pod jego opieką. Po samej...

 • Taylor Swift ma zakaz występu w Brazylii? Gwiazda dementuje

  Taylor Swift nie pojawi się w Brazylii z powodu zakazu jej matki? Takie plotki obiegły sieć pod koniec lutego. Jak się okazuje, były one wyssane z palca.

Zdjęcia na temat: artystka planuje