• Informacje na temat:

  artysty sprawia

Artykuły na temat: artysty sprawia
 • Wojciech Młynarski: Najgorsze minęło. Artystę czeka długa rehabilitacja!

  ...następnej stronie... Artysta złamał nogę. Niestety, kość z trudem się zrastała. Z tego powodu na swoją prośbę trafił do Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Tam czuł się komfortowo, miał całodobową(...) następnej stronie... Leki, które musi przyjmować w dużych ilościach, chociaż są konieczne, niosą skutki uboczne. To sprawia, że artysta wciąż traci siły. Przed nim też długa rehabilitacja. Mimo to...

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  Twoja przygoda z aktorstwem rozpoczęła się przypadkowo. Dziś granie to już droga życiowa czy nadal zabawa? - Nie ma co ukrywać, że jest już to mój sposób na życie. Jedno z trzech źródeł utrzymania. Poza kwestią finansową zapewnia mi jeszcze stabilność psychiczno-życiową, bo chyba nie ma innej rzeczy, która sprawiałaby mi tyle radości. Jestem szczęściarzem, którego hobby przerodziło się w zawód...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • Marcin Rogacewicz: Aktor wie, że to najlepszy wybór

  Nie szuka szczęścia, bo już je znalazł. Jest nim miłość do... czterech kobiet. To ona sprawia, że nie grozi mu syndrom Piotrusia Pana.

 • Noel Gallagher's High Flying Birds "Chasing Yesterday": Jeszcze nie teraz

  Noel Gallagher wielkim artystą jest. Ale to nie oznacza, że zawsze będzie nagrywał wielkie albumy. Ten na przykład taki nie jest.

 • "Nad Niemnem": Niespodziewana miłość

  ...​Piękne widoki, przywiązanie do tradycji, no i przede wszystkim romantyczne uczucie. Wszystko to sprawia, że doskonale ogląda się ten serial.

 • Redbad Klynstra: Trzeba mocno ruszać ustami

  Redbad Klynstra, aktor i reżyser holenderskiego pochodzenia, od lat mieszka i pracuje w Polsce. Twórca, któremu największą popularność przyniosła rola doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", przyznaje, że jego pochodzenie sprawia, że z powodzeniem wciela się w role zarówno Polaków, jak i Holendrów. Według niego długoletnia tradycja polskiej kinematografii wpływa na zupełnie

 • Żona Zbigniewa Wodeckiego nie radzi sobie z jego śmiercią

  ...22 maja minęła pierwsza rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego (†67). Z jego odejściem najtrudniej pogodzić się żonie artysty.

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

Zdjęcia na temat: artysty sprawia
Wideo na temat: artysty sprawia
 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.

 • Belcanto

  Mariusz Marzęda (Cezary Pazura), tenor, mieszka w Stargardzie Szczecińskim. Wydaje się zwykłym obywatelem tamtych czasów. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Szczecinie. Wiedzie żywot artysty, ceniącego spokój. Wszystko zmienia się, kiedy w mieszkaniu obok pojawia się nowa lokatorka, Katarzyna (Magdalena Różdżka). Jest rok 1966, czasy socrealizmu. Mariusz tak samo chętnie śpiewa na akademiach, organizowanych przez komunistów, jak i podczas uroczystości kościelnych. W zanadrzu ma barwny zestaw...