• Informacje na temat:

  arystokracja

Artykuły na temat: arystokracja
 • Celebryta Marcin Prokop oznajmia: Zastępujemy ludziom arystokrację!

  Prowadzący śniadaniówkę TVN udzielił ostatnio wywiadu youtuberowi z ciasnej kawalerki. Marcin w pewnym momencie zaczął wyjaśniać, dlaczego celebryci są przez społeczeństwo traktowani wyjątkowo. Okazuje się, że Prokop uważa, że amatorzy ścianek to współczesna arystokracja naszego kraju!  "My, celebryci, zastępujemy ludziom arystokrację. Jesteśmy z miejsca, które jest poza percepcją większości...

 • "Za jakie grzechy, dobry Boże?" : Nasze córki, nasi zięciowie

  Bardzo dobrze sytuowana francuska rodzina - tytuł, majątek, rezydencja i dobre maniery. Małżeństwo Verneuil wychowało cztery córki. Wszystkie są już pełnoletnie i po kolei wychodzą za mąż. Rodziców panien młodych stać na wszystko, czego sobie zapragną, więc jeśli chodzi o zorganizowanie bajecznej ceremonii - nie ma żadnych przeciwwskazań. Problematyczni są tylko zięciowie. Każdy inny, wszyscy równi.

 • "Lucan": Historia, która wstrząsnęła Wielką Brytanią

  Walentynki w Ale kino+ upłyną pod znakiem kryminalnej intrygi, która wstrząsnęła Londynem lat 70. XX wieku. "Lucan" to inspirowany prawdziwą historią dwuodcinkowy miniserial, rozgrywający się w świecie brytyjskiej arystokracji. Emisja serialu po raz pierwszy w telewizji w sobotę i niedzielę, 14-15 lutego, o 20:10.

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • Czartoryska i Niemczycki: To rodzice postanowili, że mają być razem!

  Państwo Niemczyccy od dawna zdawali sobie sprawę, że mariaż arystokracji i wielkiego biznesu jest znakomitym rozwiązaniem. Dlatego dołożyli ogromnych starań, aby Anna i Michał się w sobie zakochali...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Jak gwiazdy świętowały 100-lecie Teatru Polskiego

  Tłum gwiazd na czele z Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem z "Klanu", prezydencka para i przedstawiciele polskiej arystokracji pojawili się na premierze "Irydiona", którą warszawski Teatr Polski świętował swoje 100-lecie!

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • ...oddana rodzinie i jej stylowi życia, inni ciągle szukają nowych możliwości, namiętnej miłości lub po prostu przygody. Służba zna prawie każdy rodzinny sekret. Arystokracja nie wie o swoich podwładnych...

 • Harry Potter symbolem lewicy

  "Harry Potter lewicowym bohaterem intelektualnej arystokracji przeciwko materialistycznej klasie średniej". Tak przynajmniej wynika z lektury piątkowego wydania francuskiego lewicowego dziennika "Liberation", który bohaterowi powieści J.K.Rowling poświęcił okładkę i dwie strony analizy.

Wideo na temat: arystokracja
 • Prokop: Zastępujemy ludziom arystokrację!

  Marcin Prokop wyznał, jak z jego perspektywy wygląda postrzeganie celebrytów przez inne osoby. Dziennikarz przyznał, że popularność kojarzona jest z arystokracją. Według niego społeczeństwo nie chce wierzyć, że praca w mediach niczym nie różni się od innych zawodów. Prokop skomentował również zdjęcia z gejowskiego klubu, które kilka lat temu pojawiły się na portalach plotkarskich. - Mam dystans do tego, co się o mnie mówi i pisze - powiedział. (20m2 Łukasza/x-news)

Dyskusje na temat: arystokracja