• Informacje na temat:

  arystokrata

Artykuły na temat: arystokrata
 • ...​Nie żyje polski młody arystokrata i artysta, Konstanty Jerzy Maria ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska († 31 l.). Taką informację przekazał portal sejm-wielki.pl.

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Książę Harry ma romans z Kitty Spencer?!

  Ledwie świat obiegły informacje o domniemanym romansie księcia Harry’ego i siostry Kate, a już Brytyjczyków zaskoczyły doniesienia o jego rzekomej bliskiej relacji z inną kobietą, niejaką Kitty Spencer (24 l.). Według "Celebrity Dirty Laundry" to właśnie z nią, a nie z Pippą, brytyjski arystokrata umawia się obecnie na randki. Co ciekawe, Kitty jest córką Charles’a Spencera, brata matki 31-latka...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Jan Lubomirski ( 36 l.) nie płacze już po córce najbogatszego Polaka. Arystokrata przyłapany został ostatnio przez paparazzich z nową przyjaciółką.

 • "Bezwstydny Mortdecai" : Błazenada

  Brytyjski arystokrata z figlarnym wąsem handluje dziełami sztuki na czarnym rynku. Kiedy ginie znana konserwatorka, a wraz z nią tajemniczy obraz Goi, do Charliego Mordecaia (Johnny Depp) zgłasza się śledczy Martland (Ewan McGregor). Chce pomocy w zamian za dalsze przymykanie oka na jego nielegalną działalność.

 • Mimo trwającej wojny życie w "Downton Abbey" toczy się dalej, chociaż nowa rzeczywistość całkowicie odmieniła zwyczaje arystokratów, a także ich podwładnych....

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • Sekretny dziennik call girl

  Belle zabiera Jackie do klubu. Bambi udaje się na spotkanie z klientem. Atrakcyjny arystokrata sprawia, że kobieta traci głowę. Gdy Belle przeżywa kryzys...

 • "Kingsman: Tajne służby" : Kurs na angielskiego dżentelmena

  Tradycyjni, angielscy szpiedzy, agenci służb specjalnych to popkulturowi bohaterowie, których warto czasami zderzyć z nowinkami ze świata kultury masowej. W najnowszym filmie Matthew Vaughna "Kingsman: Tajne służby" świat wyspiarskich dżentelmenów, którzy od wieków tworzą coś w rodzaju tajemnego zakonu służb specjalnych przechodzi metamorfozę.

Zdjęcia na temat: arystokrata
Wideo na temat: arystokrata
 • "Zoom na miasto" - odcinek 273

  Zobacz najnowszy odcinek programu o show-biznesie "Zoom na miasto". Paulina Drażba pokazała polskim arystokratom zdjęcia celebrytów i zapytała ich, czy wiedzą, kto na nich jest. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała...

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

Dyskusje na temat: arystokrata