• Informacje na temat:

  ashanti

Artykuły na temat: ashanti
 • Ashanti zaszalała z dekoltem!

  Ashanti (37 l.) wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Amerykańska piosenkarka pojawiła się ostatnio na meczu piłkarskim, gdzie z pewnością wiele osób, zwłaszcza mężczyzn, nie mogło oderwać od niej wzroku, a wszystko za sprawą dekoltu. Biust piosenkarki był tak mocno wyeksponowany, że omal nie zaliczyła wpadki! Co sądzicie o jej stylizacji?

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

 • Mama Omeny Mensah przerywa milczenie!

  ...z rodu Ashanti. Sama dziennikarka mówi, że najlepiej pasuje do niej określenie pół-Afrykanka. Jej rodzice poznali się w bibliotece Akademii Medycznej, gdzie Opoku Ware Mensah kształcił się na lekarza...

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

 • Niezmordowana Ashanti

  Amerykańska wokalistka Ashanti wydaje się mięć wręcz nieprawdopodobne pokłady siły. Obecnie pracuje nad swym drugim albumem, a sesje przeciągają się nawet do czwartej nad ranem. Wkrótce ukaże się także kolejny teledysk piosenkarki.

 • Dużo lepsza Ashanti

  Drugi album Ashanti powinien znaleźć się na półkach sklepowych 30 czerwca. Album zatytułowany "Chapter II" ma być podobno dużo lepszy od debiutu piosenkarki.

 • Ashanti: Talent aktorski

  Ashanti zbiera bardzo pochlebne recenzje za swą rolę w nowym filmie "Coach Carter". Chwalą ją niemal wszyscy współpracownicy, łącznie z Samuelem L. Jacksonem, zwykle sceptycznym wobec filmowych dokonań gwiazd pop.

 • Ashanti z Nellym?

  Amerykański aktor Samuel L. Jackson ujawnił, że znajomość wokalistki Ashanti z raperem Nellym to coś poważniejszego. Podobno muzyk regularnie przynosi Ashanti wegetariańskie jedzenie na plan filmu "Coach Carter", w którym występuje piosenkarka.

 • Ashanti z Muppetami

  Amerykańska wokalistka Ashanti weźmie udział w adaptacji słynnego "Czarnoksiężnika z krainy Oz" przez postacie z... "Mupet Show". Do tego niezwykłego przedsięwzięcia zaproszono też reżysera Quentina Tarantino; niewykluczone, że na ekranie pojawi się również raperka i aktorka Queen Latifah.

 • Ashanti chce miliona

  Ashanti, popularna wokalistka r'n'b, wystosowała pozew przeciwko szefom wytwórni płytowej, która bezprawnie opublikowała piosenki demo zarejestrowane przez artystkę na początku lat 90. Piosenkarka żąda w pozwie miliona dolarów odszkodowania.

Zdjęcia na temat: ashanti
Dyskusje na temat: ashanti