• Informacje na temat:

  ashlee simpson aktorka

Artykuły na temat: ashlee simpson aktorka
 • Ashlee Simpson jest w ciąży!

  Niedawno mąż Ashlee Simpson (30 l.), Evan Ross (26 l.) chwalił się, że intensywnie pracują nad powiększeniem rodziny. W przyszłym roku ich marzenie się spełni!

 • Ashlee Simpson znów zakochana

  Wygląda na to, że Ashlee Simpson, 21-letnia amerykańska wokalistka i aktorka, ma więcej szczęścia w miłości niż jej starsza siostra Jessica, której właśnie rozpadło się małżeństwo. Ashlee nie musiała daleko szukać, bo jej wybrankiem jest Braxton Olita, gitarzysta jej zespołu.

 • Kolejne rozstanie znanej pary

  W ślad za Scarlett Johansson i Ryanem Reynoldsem, czy Courteney Cox i Davidem Arquette kolejna słynna para postanowiła się rozstać. W środę piosenkarka Ashlee Simpson złożyła pozew rozwodowy kończący jej małżeństwo z muzykiem Petem Wentzem .

 • Gwiazda pokazała dziecko

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Ashlee Simpson-Wentz zamieściła w internecie zdjęcie swojego synka Bronksa.

 • "Moje piersi są prawdziwe"

  Jessica Simpson (27 l.) ujawniła, że jest zadowolona ze swojego ciała i na razie nie będzie chciała go poprawiać.

 • Pokazała synka w internecie

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Ashlee Simpson-Wentz zamieściła w internecie zdjęcie swojego synka Bronksa.

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  ...sobie luksus wielkomiejskiego życia, ale teraz najważniejszy jest dla niej komfort i spokój jej dwojga dzieci. Czytaj dalej na następnej stronie Ashlee Simpson (30 l.), młodsza siostra Jessiki(...) z narodzin drugiego dziecka. Początkowo aktorka ukrywała ciążę, ale gdy nie mogło być już żadnych wątpliwości co do jej stanu, z radością prezentowała pokaźny brzuszek. Jej synek przyszedł na świat w jednym...

 • Cieszy się z zaręczyn siostry

  Śpiewająca aktorka Jessica Simpson wyznała, że bardzo cieszą ją niedawne zaręczyny jej młodszej siostry Ashlee Simpson i muzyka Pete'a Wentza.

 • "Będę nosić stanik", czyli noworoczne postanowienia gwiazd

  ...przestanie jeść mięso. Piosenkarka Fergie jak zwykle postanowiła, że będzie więcej ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Ashlee Simpson, siostra sławnej Jessiki, skupi się w 2009 roku na swoim synku - mówi(...) i raper Kanye West będzie się starał być miły dla dziennikarzy. Raper i kompozytor Coolio postanowił sobie, że nie będzie w 2009 r. płacił żadnych rachunków (w końcu mamy kryzys). Aktorka Cameron Diaz...

 • Powrót Ashlee Simpson

  Dwa tygodnie od debiutu na pierwsze miejsce zestawienia "Billboardu" powróciła Ashlee Simpson. "Autobiography" telewizyjnej gwiazdki ( serial "Siódme niebo", reality show "The Ashlee Simpson Show") awansowała z drugiego dzięki sprzedaży 286 tysięcy egzemplarzy swej debiutanckiej płyty.

Wideo na temat: ashlee simpson aktorka
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...