• Informacje na temat:

  ashley cole

Artykuły na temat: ashley cole
 • Cheryl Cole i Liam Payne zostali rodzicami!

  ...​Cheryl Cole (33 l.) i Liam Payne (23 l.) zostali rodzicami! Na świat przyszedł pierwszy synek pary. Chłopiec jeszcze nie otrzymał imienia, ale już zdążył skraść serca nie tylko swoich rodziców.

 • Cheryl Cole: Nie panowałam nad sobą

  Brytyjska piękność Cheryl Cole opowiada w swojej autobiografii, jak zareagowała na zdrady męża, znanego piłkarza Ashleya Cole'a.

 • Cheryl Cole (33 l.) nie ma co liczyć na pierścionek zaręczynowy od Liama Payne’a (23 l.)…

 • Cheryl Cole wciąż czeka na przeprosiny

  Brytyjska piękność Cheryl Cole ujawniła, że jej niewierny mąż nigdy nie przeprosił za swoje zdrady.

 • Cheryl Cole wyszła za mąż w sekrecie!

  Cheryl Cole (31 l.) wyszła za mąż! Piosenkarka poślubiła swojego ukochanego po trzech miesiącach znajomości!

 • Znany piłkarz zagra w filmie

  Obrońca Chelsea Londyn Ashley Cole zamieni boisko piłkarskie na... plan filmowy. Reprezentant Anglii zadebiutuje na dużym ekranie w fabularnej produkcji opowiadającej o losach agenta sportowego, która ma nosić tytuł "Played".

 • Cheryl Cole zmienia nazwisko

  Brytyjska gwiazda pop, Cheryl Cole , postanowiła wrócić do swojego panieńskiego nazwiska. Piosenkarka obecnie zasiada w jury popularnego w Wielkiej Brytanii programu "The X-Factor" i w ostatnim odcinku nagranym w środę została zapowiedziana przez przewodniczącego jury Simona Cowella już jako Cheryl Tweedy .

 • Girls Aloud: Będzie dziecko?

  W lipcu 2006 roku ślub wzięli 23-letnia Cheryl Cole (wcześniej Tweedy), wokalistka grupy Girls Aloud, i Ashley Cole (26 l.), obrońca Arsenalu Londyn. Od tego czasu trwają medialne spekulacje, że wkrótce na świat przyjdzie ich dziecko.

 • Skradziono listy miłosne Cheryl Cole

  Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole jest zdruzgotana po włamaniu do jej apartamentu w Londynie i kradzieży z niego listów miłosnych, jakie kiedyś napisała do byłego męża, piłkarza Ashleya Cole'a .

 • Cheryl Cole już bez "Cole". Najlepsza na Wyspach!

  Singel "Call My Name" Cheryl Cole trafił na 1. miejsce oficjalnej brytyjskiej listy przebojów z najwyższą tygodniową sprzedażą w 2012 roku - 152 tys. egzemplarzy.

Wideo na temat: ashley cole
 • Olimp w ogniu

  Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

Dyskusje na temat: ashley cole
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  "[3]. Matthew Ashford – on sam: aktor występujący w serialu Dni naszego życia. Allisyn Ashley Arm (10.2) – Leslie Buffay: jedno z trojaczków Franka Juniora i Alice. Alexis Arquette (7.22) – kelner/kelnerka(...), Justin i Cole Cimoch (6.5) – Frank Jr. Jr., Leslie i Chandler Buffay: trojaczki Franka Jr. i Alice, które urodziła Phoebe. George Clooney (1.17) – dr Michael Mitchell: lekarz, który leczy Rachel