• Informacje na temat:

  ashley greene

Artykuły na temat: ashley greene
 • Mąż Halle Berry ma już nową partnerkę?!

  ..."różnice nie do pogodzenia". Co ciekawe, zagraniczne media przekonują, że związek pary rozbiła inna gwiazda Hollywood! Mowa o Ashley Greene, z którą paparazzi sfotografowali niedawno Oliviera Martineza. Para wybrała się razem do supermarketu, po czym aktor pomagał swojej domniemanej kochance spakować zakupy do samochodu. Jak donoszą tabloidy, odjechali razem do domu Greene. To wystarczyło, by...

 • Joe Jonas umawia się z gwiazdą "Zmierzchu"?

  Joe Jonas i Ashley Greene są ostatnio często widywani razem. Przyjaźń czy coś więcej?

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...zobaczymy Charliego Murphy'ego, Ruth Bradley, Sarah Greene. Trzecia nowość debiutująca 22 lutego to kanadyjska produkcja "Pracujące mamy", w której w główne bohaterki wcielają się Catherine Reitman(...) bacząc przy tym ani na zasady społeczne, ani uczucia innych ludzi. W pozostałych rolach wystąpią Ashley Jensen i David Bradley. Serial będzie składał się z sześciu półgodzinnych odcinków. Turn Up...

 • Piękna aktorka zamieniła Jonasa na rockmana?

  Według amerykańskich mediów znana ze "Zmierzchu" Ashley Greene wymieniła Joe Jonasa "na lepszy model".

 • Znana para zatrzymana na lotnisku

  Wokalista Joe Jonas i jego dziewczyna, aktorka Ashley Greene zostali zatrzymani na lotnisku w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) po tym, jak w bagażu podręcznym Jonasa znaleziono zestaw noży.

 • Basista Kings Of Leon zaręczony

  Jared Followill z Kings Of Leon oświadczył się swojej dziewczynie, modelce Marcie Patterson.

 • Długie włosy znów w modzie

  Krótkie włosy zawsze znajdą miejsce w wielkiej księdze trendów. Jednak obecnie swój wielki "comeback" przeżywają długie bujne loki. Nawet Victoria Beckham, od lat wierna asymetrycznemu bobowi, porzuciła go na rzecz romantycznych fal.

 • Kolejny ślub w Kings Of Leon

  Basista Jared Followill wziął ślub jako ostatni z członków rodzinnej, amerykańskiej grupy Kings Of Leon.

 • Powrót Demi Moore

  Po załamaniu nerwowym spowodowanym rozstaniem z Ashtonem Kutcherem, Demi Moore wraca do pełni sił i do pracy. Po dłuższej nieobecności na dużym ekranie, gwiazda zagra w filmie "Very Good Girls" z Elizabeth Olsen i Dakotą Fanning w rolach głównych.

 • "Zjawy": Nawiedzony dom

  Co byś zrobił gdyby się okazało, że w twoim nowym domu, w którym pragniesz rozpocząć nowe życie, mieszka coś jeszcze? Coś z nie z tego świata. W takiej właśnie sytuacji znaleźli się bohaterowie przerażającego horroru "Zjawy", który 18 stycznia debiutuje na DVD.

Wideo na temat: ashley greene
 • Gwiazdy "Zmierzchu" i "Czystej krwi" razem

  Kellan Lutz i Ashley Greene ("Zmierzch) oraz Rutina Wesley i Sam Trammell ("Czysta krew") na spóźnionej halloweenowej imprezie w Las Vegas 2 listopada.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").