• Informacje na temat:

  ashley judd zdjęcia

Artykuły na temat: ashley judd zdjęcia
 • Gwiazda kina w serialu twórcy "Dextera"

  Ashley Judd ma podpisać kontrakt ze stacją ABC w związku z planowanym udziałem w nowym serialu zatytułowanym "Missing" opartym na scenariuszu Grega Poiriera.

 • Depresja Ashley Judd

  Ashley Judd ("") zagra główną bohaterkę dramatu "Helen". Autorką scenariusza i zarazem reżyserką obrazu jest Sandra Nettelbeck ("Tylko Marta").

 • York Times" pisze o kolejnej kobiecie, którą miał "zauroczyć" się Weinstein. Chodzi o aktorkę Ashley Judd, która na przesłuchanie wezwana została do... pokoju hotelowego 65-latka. "Pojawił się(...)" - tłumaczy. W agencjach fotograficznych nadal są zdjęcia Weroniki Rosati i Harveya zrobione na spacerze w Warszawie. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Ashley Judd pomaga imigrantom

  Ashley Judd ( "Amnezja" , "Frida" ) dołączyła do obsady filmu Wayne'a Kramera "Crossing Over". Aktorka wystąpi u boku Harrisona Forda, Ray'a Liotty i Seana Penna.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  ...kwietnia, gdy internet obiegła oficjalna, obejmująca 217 nazwisk obsada. I to jakich nazwisk - samych gwiazd Hollywood! Stawkę rozpoczynają Monica Bellucci, Naomi Watts i Ashley Judd. Zobaczymy też(...) oraz informacja o tak wielkiej obsadzie wskazują, że mogą powstać nawet dwa sezony. Tym bardziej że na zdjęcia poświęcono aż 140 dni. Warto przy tym dodać, że David Lynch uparł się, by kręcić wszystko...

 • Ashley Judd w kobiecym dreszczowcu

  Ashley Judd ( "Serce nie sługa" , "Gdzie serce twoje" ) prowadzi negocjacje w sprawie swego występu w filmie zatytułowanym "Blackout", który powstanie dla wytwórni Paramount Pictures i Intertainment AG. Nad produkcją "Blackout" będzie czuwać firma Kopelson Entertainment.

 • Ashley Judd o świcie

  Ashley Judd ( "Amnezja" , "De-Lovely" ) zagra główną rolę w filmie "Come Early Morning", który będzie reżyserskim debiutem aktorki Joey Lauren Adams ("W pogoni za Amy", "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) będącej także autorką scenariusza opowieści.

 • Ashley Judd o kobiecie-kocie

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Ashley Judd ( "Podwójne zagrożenie" , "Gdzie serce twoje" , "Serce nie sługa" ) ujawniła kilka szczegółów związanych z przygotowywaną przez wytwórnię Warner Bros. realizacją filmowej wersji komiksu "Catwoman".

 • Samuel L Jackson obok Ashley Judd

  Jak informowaliśmy Ashley Judd prowadziła ostatnio negocjacje w sprawie występu w filmie zatytułowanym "Blackout". Teraz producenci ogłosili, iż rozmowy zakończyły się pomyślnie, a na planie dreszczowca do aktorki dołączy Samuel L Jackson.

 • Andy Garcia z Ashley Judd

  Andy Garcia ( "Gangster" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) kończy negocjacje w sprawie występu u boku Ashley Judd i Samuela L. Jacksona w dreszczowcu "Blackout", nad którym pracuje Philip Kaufman ( "Zatrute pióro" ).

Wideo na temat: ashley judd zdjęcia
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Mój przyjaciel delfin

  "Mój przyjaciel delfin" to wspaniały film familijny, który zaraz po premierze został okrzyknięty przez amerykańskich krytyków arcydziełem gatunku. Piękna opowieść o przyjaźni nastolatka i delfina zadebiutuje na DVD już 17 lutego! Schwytany w pułapkę na kraby młody delfin zostaje poważnie okaleczony i przewieziony do szpitala Claerwater Marine, gdzie rozpoczyna się jego walka o przetrwanie. Ssakowi grozi amputacja ogona, po której nigdy już nie będzie mógł pływać. Jednak Sawyer Nelson (Natahan...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.