• Informacje na temat:

  ashley scott

Artykuły na temat: ashley scott
 • Lake Bell urodziła!

  Lake Bell (38 l.) i Scott Campbell zostali rodzicami po raz drugi! Na świat przyszedł ich synek. Para jeszcze nie zdradziła, jak nazwała dziecko.

 • Michael Fassbender walczy o przetrwanie

  Michael Fassbender, znany przede wszystkim z filmów "Wstyd" i "Niebezpieczna metoda", prowadzi rozmowy na temat roli w filmie "The Mountain Between Us".

 • "Czarne lustro": Co czeka nas w piątym sezonie?

  Andrew Scotta.To największa zaleta "Smithereens". Rachel, Jack and Ashley, too Samotna nastolatka pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdy popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak(...) Kierowca taksówki działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych wydarzeń. Obsada: Andrew Scott, Damson Idris...

 • Powstanie "Hellraiser 6"?

  Aktorka Ashley Laurence, znana z trzech pierwszych części słynnego horroru "Hellraiser", rozważa możliwość ponownego wystąpienia w kolejnej, już szóstej, części tego filmu. Podobno prace nad realizacją już się rozpoczęły i producenci prowadzą z aktorką rozmowy dotyczące warunków jej występu.

 • Nowości Amazon Prime Video 2020: Zapowiedzi serialowe

  Bana, Cate Blanchett oraz Saoirse Ronan (Hanna). Modern Love: Serialowa antologia z gwiazdorską obsadą (w pierwszej serii zagrali m.in. Anne Hathaway, Andrew Scott, Tina Fey, Andy Garcia). Fabuła(...) Matthew Mercer (McCree w "Overwatch"), Laura Bailey (Nadine w "Uncharted: Zaginione dziedzictwo"), Ashley Johnson (Ellie w "The Last of Us"), Ashley Burch (Aloy w "Horizon Zero Down"). Outer Range...

 • Złamane serce 24-latki

  Muzyka sposobem na złamane serce? Znana z popularnej serii "High School Musical" wokalistka Ashley Tisdale twierdzi, że zdecydowane tak, a jej singel "It's Alright, It's OK" to jej zdaniem swoisty hymn o rozstaniu.

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  ..., Alexa Swinton, Owain Yeoman, Ashley Aufderheide, Robert Bailey Jr., Zabryna Guevara, Donald Faison, Clancy Brown. United We Fall "United We Fall" to z kolei sitcom, którego fabuła osnuta jest(...): Jimmy Smits, Caitlin McGee, Scott Shepherd, Barry Sloane, Michael Luwoye, MaameYaa Boafo, Stony Blyden, Jayne Atkinson. Zoey’s Extraordinary Playlist W następstwie tajemniczego zdarzenia Zoey Clarke...

 • Kinowa wersja serialu "Jerycho"

  Amerykański serial "Jerycho" ma szansę na swoją kinową wersję ze swoimi gwiazdami w roli głównej - Ashleyem Scottem i Bradem Beyerem.

 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  AXN Spin, wtorek, godz.: 21.00 Wydaje się, że życie w Beacon Hills wraca do normy. Do chwili, gdy w miasteczku pojawi się morderca o nadnaturalnych zdolnościach. Scott (Tyler Posey) i Stiles(...) wilków Alfa. Derek (Tyler Hoechlin) opowiada Scottowi o ich przywódcy. Wkrótce, ktoś zaczyna zabijać dziewice i niewinnych chłopców!   "Słodkie kłamstewka"/3/, PREMIERA 19.09 AXN Spin, czwartek...

 • Plany Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez ( "Cela" ) zrezygnowała z roli Fridy Kahlo w "Two Fridas", przygotowywanej właśnie przez Luisa Valdeza i Francisa Forda Coppolę filmowej biografii tej meksykańskiej artystki. Równocześnie rozpoczęła negocjacje na temat swego udziału w dreszczowcu "Taking Lives", który dla wytwórni Warner Bros. zrealizuje Tony Scott ("Top Gun", "Wróg publiczny"). Lopez ma zagrać agentkę FBI.

Zdjęcia na temat: ashley scott
Dyskusje na temat: ashley scott