• Informacje na temat:

  ashley simpson

Artykuły na temat: ashley simpson
 • Jessica Simpson: Ale ona schudła!

  Niewielu w to wierzyło, a jednak! Jessica Simpson (32 l.) powróciła do swojej wagi sprzed lat. Jest już niemal tak szczuplutka jak jej młodsza siostra Ashley. Jak wam się podoba bez zbędnych kilogramów?

 • Bez makijażu, ale z dekoltem

  Amerykańska piosenkarka i celebrytka Jessica Simpson podzieliła się z fanami prywatnym zdjęciem z Hawajów. Gwiazda wypoczywa tam w towarzystwie rodziny.

 • Ashlee Simpson nie zazdrości siostrze

  Twierdzą, że nie istnieje między nimi siostrzana rywalizacja, ale faktem jest, że Ashley Simpson uprzedziła swoja starszą siostrę Jessicę i to ona pierwsza została mamą.

 • Gwiazdy "Nowożeńców" szykują rozwód?

  Jessica Simpson i Nick Lachey, gwiazdy reality show "Nowożeńcy", muszą walczyć z plotkami o rozpadzie związku. Dziennikarze amerykańscy przekonani są o rychłym rozwodzie amerykańskiej wokalistki i byłego członka 98 Degrees.

 • Składanka wraca na szczyt

  Ashleey Simpson, nastoletnia piosenkarka amerykańska, chyba zaczyna mieć awersję do kompilacyjnego albumu "NOW 16". Płyta ta ponownie wyprzedziła ją w zestawieniu najpopularniejszych albumów w USA, awansując z drugiego miejsca na szczyt listy i spychając tym samym pannę Simpson na pozycje drugą.

 • Ozzy chce Eminema

  Ozzy Osbourne jest pomysłodawcą i organizatorem corocznego festiwalu Ozzfest, na który zazwyczaj zaprasza najciekawsze zespoły metalowe. Szalony wokalista ma jednak swoją sekretną listę wykonawców, których chciałby zobaczyć na przyszłorocznej edycji objazdowego festiwalu. Niespodziewanie otwiera ją Eminem.

 • Zielono na szczycie

  Album "American Idiot" punkowej grupy Green Day zadebiutował na pierwszym miejscu notowania najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych. Poza tym w pierwszej dziesiątce pojawiły się jeszcze dwie nowości.

 • Znów country!

  W tym tygodniu w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych mamy dwie nowości. Na pierwszym miejscu zadebiutował Alan Jackson, piosenkarz country.

 • Nelly przeszedł do historii

  Raper Nelly zdominował kompletnie w tym tygodniu notowanie najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych. Równocześnie wydane dwa jego albumy znalazły się na 1. i 2. pozycji.

 • Najbardziej wpływowe osobistości

  Na liście stu najpotężniejszych osobistości show-biznesu, jaką zamieścił amerykański magazyn "Forbes", znaleźli się między innymi Brad Pitt, Johny Depp i David Beckham. Pierwsze miejsce w zestawieniu w tym roku bezapelacyjnie zajęła jednak Oprah Winfrey, gospodyni najpopularniejszego talk-show Ameryki.

Zdjęcia na temat: ashley simpson
Wideo na temat: ashley simpson
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.