• Informacje na temat:

  asia ash

Artykuły na temat: asia ash
 • Asia Ash w "Must Be The Music": W końcu się uda?

  W najbliższym odcinku "Must Be The Music" (niedziela, 16 marca) zobaczymy klubową wokalistkę Asię Ash. W programie zaprezentuje swoją wersję klasyka "Move Over" Janis Joplin.

 • Asia Ash przerabia Janis Joplin i wystąpi w "Must Be The Music 7"

  W nadchodzącej edycji "Must Be The Music" zobaczymy m.in. wokalistkę Asię Ash. W programie zaśpiewa przebój Janis Joplin "Move Over" w klubowej wersji, do której przygotowała właśnie teledysk. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Asia w drodze na Eurowizję

  Wśród ponad 100 zgłoszonych propozycji do polskich preselekcji do Eurowizji 2010 znalazła się piosenka młodej wokalistki Asi Ash, niegdyś występującej w girlsbandzie Honeys.

 • Polka z duńskim przebojem

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk Asi Ash, nakręcony do jej wersji utworu "Brighter".

 • Rea Garvey w "Must Be The Music"

  Były wokalista i założyciel zespołu Reamonn, znanego chociażby z przeboju "Supergirl" - Rea Garvey będzie gościem specjalnym trzeciego półfinału "Must Be The Music" w najbliższą niedzielę (11 maja).

 • Trzy seksowne dziewczyny

  Już wkrótce zadebiutuje nowy polski girlsband Honeys.

 • Seksowna wokalistka i nowy, klubowy projekt

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć pierwszy teledysk klubowego projektu Pink Busters, nakręcony do piosenki "Music Set You Free".

 • Marek Kościkiewicz z gośćmi

  "Nic się nie zmieniło od chwili, kiedy po raz pierwszy usłyszałem swoją piosenkę w jednej ze stacji radiowych i z wrażenia zatrzymałem samochód na środku skrzyżowania" - tak Marek Kościkiewicz podsumowuje 25-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji wychodzi płyta "25" z największymi przebojami.

Wideo na temat: asia ash
 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...