• Informacje na temat:

  asia krupa

Artykuły na temat: asia krupa
 • Joanna Krupa nie może się z tym pogodzić! Oto cała prawda

  Joanna Krupa (40 l.) marzy o odzyskaniu figury sprzed ciąży. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to takie łatwe, jak myślała. Modelka na Instagramie pożaliła się, ile jeszcze musi zrzucić, by być z siebie zadowolona.

 • Krupa o Musze: Nie chcę jej znać

  Anna Mucha mierzy wysoko. Popularność, jaką zyskała jako celebrytka, chce wykorzystać do dalszej kariery aktorskiej.

 • Joanna Krupa szczerze o swoim wyglądzie w ciąży! Jest załamana!

  Joanna Krupa (40 l.) niedługo pierwszy raz w życiu zostanie mamą. Nie może doczekać się tego momentu, jednak końcówka ciąży nieźle daje jej się we znaki.

 • "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!

 • Joanna Krupa zrobiła to cztery dni po porodzie! Słuszna decyzja?

  Joanna Krupa (40 l.) kilka dni temu urodziła pierwsze dziecko. Teraz wyszło na jaw, że nie zamierza się nim sama zajmować! Podobno do jej willi wprowadziła się osoba, która pomoże jej opiekować się córką.

 • Trwają poszukiwania Top Model

  Katowice. Gang motocyklistów, a wśród nich Joanna Krupa i Michał Piróg. Huk motorów nie był wstanie odstraszyć czekających na rozpoczęcie castingu piękności. Każda liczyła, że to właśnie jej życie dzisiaj zmieni się o 180 stopni.

 • Ciężarna Joanna Krupa zapowiada, że będzie miała nianię! Nie wyobraża sobie inaczej!

  Joanna Krupa (40 l.) już niedługo zostanie pierwszy raz mamą i bardzo skrupulatnie przygotowuje się do tej roli. Modelka ma już szczegółowy plan, gdy dziecko będzie już na świecie.

 • Kto na opolskich "Debiutach"?

  Telewizja Polska S.A. zakończyła pierwszy etap kwalifikacji wykonawców, którzy wezmą udział w tegorocznym Koncercie "Debiuty" podczas 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Joanna Krupa wyda majątek na poród! Cena zwala z nóg!

  Joanna Krupa (40 l.) już lada moment zostanie mamą i nie może doczekać się tego momentu. Chce dla swojego malucha wszystkiego co najlepsze. Za poród zapłaci fortunę, a to dopiero początek wydatków.

 • Robi karierę w Los Angeles

  Odkryła swoje miejsce na ziemi. To gwarne, tętniące życiem Los Angeles. - Nie da się ukryć, że zostawiłam tam swoje serce - mówi modelka Kasia Sowińska.

Zdjęcia na temat: asia krupa
Wideo na temat: asia krupa
 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Dyskusje na temat: asia krupa
 • Re: Magdalena Mielcarz, czyli Julia...

  Asia Krupa TAK est bardzo piękną kobietą, ale to coś- to średnia krajowa :)

 • Re: Magdalena Mielcarz, czyli Julia...

  Asia Krupa TAK est bardzo piękną kobietą, ale to coś- to średnia krajowa :) I ASIA, I MAGDA- OBIE SĄ PIĘKNE, ALE DLA MAGDY CZAS JAKBY SIĘ ZATRZYMAŁ W MIEJSCU. Nie wygląda na 33 lata (ur. 3.3. 1978). TERAZ WYGLĄDA RÓWNIE PIĘKNIE I DELIKATNIE JAK 10 LAT TEMU W "QUO VADIS" . SZKODA, ŻE ZREZYGNOWAŁA Z MODELINGU, GDYŻ BYŁA NAJPIĘKNIEJSZĄ TWARZĄ LOREAL! "To coś" to RASOWA! PIĘKNOŚĆ! PRZYPOMINA MI