• Informacje na temat:

  asia piękna

Artykuły na temat: asia piękna
 • "Chłopaki do wzięcia": Asia przeszła metamorfozę! Ryśkowi się nie podoba

  Asia i Ryszard to para znana z programu "Chłopaki do wzięcia". W ich związku bywało różnie: raz lepiej, raz gorzej. Jedno jest pewne - u nich nudno nie jest. Obecnie Rysiek siedzi w więzieniu, a jego ukochana wciąż na niego czeka. Tymczasem postanowiła zmienić swój wygląd!

 • Przewodnik rockowy. Greg Lake - Lucky Man

  Dziś będzie o artyście, którego wspaniały głos zna każdy kto, choćby tylko z przypadku i tylko "słuchowo", zapuścił się w klasykę rocka, a którego imienia oraz nazwiska wielu fanów współczesnej muzyki niepoważnej najzwyczajniej w świecie może prostu nie znać. I właściwie nie ma co się specjalnie dziwić.

 • "M jak miłość": Asia przyłapie Tomka na kłamstwach!

  Wkrótce Asia (Barbara Kurdej-Szatan) przeżyje kolejny cios od losu. Powód? Zorientuje się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) ją oszukuje!

 • Wybuchowy "Dynamit"!

  Najlepsze życzenia wesołych i spokojnych świąt za naszym pośrednictwem składa zespół Aisha i Delfin. W ramach świątecznego prezentu przygotowała utwór "Dynamit" w wersji zremiksowanej przez Adama Tasa z Liverpoolu.

 • Joanna Liszowska ma dość krytyki: Czuję się piękna!

  ...i atrakcyjnie, jako taka, a nie inna kobieta" - wyznaje "Gwiazdom" Liszowska. Asia przyznaje, że odkąd została mamą, nie przejmuje się już takimi błahostkami. Na koniec oznajmiła, że nadal będzie się...

 • Aisha z Delfina jak Madonna?

  Jeszcze rok temu tylko marzyła o wielkiej karierze, dziś ma na nią wielką szansę. Po odejściu Ivana Komarenki, to Aisha będzie śpiewała z zespołem Delfin.

 • Paweł Małaszyński przerwał milczenie! Wyznał prawdę o związku z aktorką!

  Paweł Małaszyński 18 lat temu poślubił Joannę Chitruszko - tancerkę, choreografkę i pedagog. Doczekał się z nią dwójki dzieci - Jeremiasza (16 l.) i Lei (6 l.). Od tamtej pory spełnia się jako ojciec i mąż.  Można odnieść wrażenie, że Joasia była od zawsze w życiu aktora, lecz niedawno w mediach zawrzało, gdy pojawiły się plotki o jego płomiennym związku z Anetą Teodorczuk-Perchuć (41 l.), który...

 • Wielki finał "Londyńczyków"

  Koniec wieńczy dzieło. To stwierdzenie doskonale pasuje do finałowego odcinka serialu "Londyńczycy". Nie dość, że ostatni, szesnasty, odcinek drugiej serii będzie emitowany w Wigilię Bożego Narodzenia, to w dodatku fabularnie zakończy się on na ślubnym kobiercu. I to na niejednym!

 • "M jak miłość": Dwóch nowych mężczyzn w życiu Joanny

  Asia odejdzie w końcu z kasyna, zacznie szukać nowej pracy… I w ten sposób pozna sympatycznego kuratora sztuki, Józefa Kurowskiego (Piotr Polak).

 • "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!

Wideo na temat: asia piękna
 • Wiosną w "M jak miłość"

  Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"? Kinga i Piotrek, którzy dopiero co przeżyli traumę związaną z wypadkiem swojej córeczki, znów mają kłopoty. Dilerzy żądają od nich haraczu, w przeciwnym razie chcą posłać Piotrka do więzienia. Niestety, jak widzimy w „Kulisach…”, udaje im się to… Tymczasem u Natalki i Franka nastąpi wybuch uczuć! Leśnik w końcu dopnie swego i spędzi z Mostowiakówną romantyczny wieczór, który zakończy się w łóżku. Młodzi zdecydują, że chcą być razem,...

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

Dyskusje na temat: asia piękna