• Informacje na temat:

  asia si

Artykuły na temat: asia si
 • "M jak miłość": Asia dostanie dom w spadku!

  Niebawem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dostanie klucze do domu, który odziedziczy po Tomku (Andrzej Młynarczyk). Z kolei Wojtuś (Feliks Matecki) zyska czworonożnego przyjaciela Karmela.

 • "Dziewczynka z kotem" Asi Argento w grudniu w kinach

  5 grudnia na ekrany polskich kin trafi "Dziewczynka z kotem" w reżyserii Asi Argento. W jednej z głównych ról zobaczymy Charlotte Gainsbourg.

 • "M jak miłość": Czy Asia powróci?

  W odcinku numer 1220 – emisja 2 maja – Asia będzie miała wypadek: wbiegnie na ulicę, prosto pod koła rozpędzonego samochodu… Co wydarzy się dalej?

 • Pudzian wykończył uczestników "Hell's Kitchen"

  Gościem czwartego odcinka "Hell's Kitchen" był Mariusz Pudzianowski, który zgotował uczestnikom iście piekielny trening.

 • "M jak miłość": Asia ofiarą mobbingu?

  Asia po utracie pracy jest załamana, ale wciąż ukrywa swoje problemy przed Tomkiem. Tymczasem Agnieszka proponuje jej pomoc. Czy Tarnowska odzyska dzięki temu etat?

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

 • "M jak miłość": Asia dostanie napadu rwy kulszowej!

  Zdradzamy, że w 1382. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 18 września) uwadze wracającego do domu Michała (Paweł Deląg) nie ujdzie, że Asia (Barbara Kurdej-Szatan) z trudem wysiada ze(...) Ostrowski. Joasia spróbuje przybrać dziarską minę i się wyprostować, ale szybko z tego zrezygnuje, bo ból jej po prostu na to nie pozwoli. - Nic takiego... naprawdę - odpowie. - Schyliłam się...

 • AC/DC na Grammy: Przepraszamy za tajność

  Podczas występu na gali Grammy w składzie AC/DC po ponad 20 latach znów pojawił się perkusista Chris Slade. Zastąpił on Phila Rudda, który czeka na proces w Nowej Zelandii.

 • "M jak miłość": Asia poznaje prawdę!

  ...zacznie się wahać. - Nie wiem, naprawdę... Nie potrafię się zdecydować... - Proszę się nie śpieszyć, to poważna decyzja, na całe życie. Trzeba mieć absolutną pewność... Tymczasem Asia wybierze(...). - Bardzo mi przykro, muszę podjechać do firmy... Przepraszam! Tym razem ukochana jednak mu nie uwierzy... A wszystko przez pechową apaszkę! Porządkując prezenty z Barcelony Asia zobaczy przypadkiem...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

Zdjęcia na temat: asia si
Wideo na temat: asia si
 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • "M jak miłość": Konflikt Asi

  - Ta nagroda uświadomiła mi, że państwo tam naprawdę są! – mówi o zdobyciu Telekamery Tele Tygodnia Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka nie osiada na laurach i nadal ciężko pracuje. Miłych słów o talencie aktorskim Barbary nie żałuje również reżyser „M jak miłość”, Mariusz Malec. W tej chwili bohaterka aktorki, Asia, jest w związku z Tomkiem. Kobieta niestety wyczuwa, że coś jest nie w porządku

Dyskusje na temat: asia si