• Informacje na temat:

  assumpta serna aktorka

Artykuły na temat: assumpta serna aktorka
 • Wenecja: Skład jury

  Na kilkanaście dni przed rozpoczęciem (27 sierpnia) jubileuszowego, 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, ogłoszono skład jury głównego konkursu. Ujawniono także nazwiska jurorów specjalnego konkursu "Controcorrente" ("Pod prąd"), w którym także pojawią się filmy renomowanych twórców.

 • Rok europejskiego kina

  To był dobry rok dla europejskiego kina. Jest interesujące, nieobojętne, różnorodne. Anglicy i Niemcy proponują filmy społeczne, Francuzi - inteligentną komedię, Hiszpanie mają Almodóvara . A mocną stroną wszystkich obrazów pozostaje dobre aktorstwo. Europa nie kreuje gwiazd, lecz ceni artystów.

Wideo na temat: assumpta serna aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....