• Informacje na temat:

  asymetryczna fryzura

Artykuły na temat: asymetryczna fryzura
 • Księżna Kate przebiła samą Meghan Markle! Nie mogli od niej oderwać oczu!

  ...piękną, białą suknię z asymetryczną górą. Stylizacji dopełniały staranny makijaż i fryzura. Czyżby księżna Kate chciała przebić samą Meghan Markle tą kreacją? Jeżeli tak, to chyba jej się udało!

 • Irina Shayk pokazała się w nowej fryzurze!

  Irina Shayk (32 l.) na imprezie Vogue’a zaprezentowała się w nowym wydaniu!

 • Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda! Co za zmiana!

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) już raz w swoim życiu przeszła metamorfozę, gdy zdecydowała się obciąć swoje długie blond włosy. Teraz skróciła je jeszcze bardziej!

 • Małgorzata Kożuchowska w ten sposób odpowiada na mocne zarzuty

  Na jubileuszowy pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego, który odbył się w ostatni dzień maja, Małgorzata Kożuchowska przyszła lekko spóźniona. Gdy weszła do budynku, stało się jasne, że skradnie całe show. Czarna asymetryczna suknia odsłaniająca jedno ramię i nogi, mała torebka w kształcie serca, zielone szpilki i zupełnie nowa - ujmująca aktorce lat - fryzura...  Tego, że lubi eksperymentować...

 • Małgorzata Kożuchowska wyjawia skandaliczne kulisy pracy na planie filmy Vegi!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) znana głównie z serialowych ról w „M jak Miłość”, czy „Rodzince.pl”, w końcu dostała rolę u Patryka Vegi (41 l.). Jednak tego, jak wygląda praca u reżysera, chyba się nie spodziewała.

 • Łapicki doszedł do formy po wypadku

  ...upadku. Ale pani Kamila gotowa jest na każde poświęcenie dla męża. Robi też wiele, by sprawiać mu drobne przyjemności. Na przykład jej ostatnia fryzura. Kiedy włosy odrosły po tym, jak obcięła je niemal do gołej skóry, by je wzmocnić po wielokrotnym rozjaśnianiu, zaserwowała sobie fryzurę rodem z lat 30. i 40. zeszłego wieku. Obowiązującym trendem była wówczas fryzura "blisko głowy" z kaskadą...

 • Aniston ma krótkie włosy

  To był impuls. Jennifer Aniston zobaczyła w telewizji krótką fryzurę, zrobiła zdjęcie i wysłała do swojego stylisty. Dwa dni później sama pozbyła się swoich długich włosów i... nie żałuje.

 • Długie włosy znów w modzie

  Krótkie włosy zawsze znajdą miejsce w wielkiej księdze trendów. Jednak obecnie swój wielki "comeback" przeżywają długie bujne loki. Nawet Victoria Beckham, od lat wierna asymetrycznemu bobowi, porzuciła go na rzecz romantycznych fal.

 • Lady GaGa jest nieodpowiedzialna

  Nie ustają dyskusje na temat najnowszego klipu Lady GaGa i Beyonce do przeboju "Telephone" . Wokalistka i kompozytorka India.Arie określiła teledysk jako "społecznie nieodpowiedzialny".

Wideo na temat: asymetryczna fryzura
 • Fryzjerka

  Kathi, pokaźnych rozmiarów fryzjerka, żyje marzeniami. Jej DDR już nie istnieje. Nie ma mężczyzny, domu z ogródkiem i pracy. Zostały mieszkanie w wielkiej płycie, rozwód i dorastająca córka. Mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką, dziecko się jej wstydzi, a w banku nikt nie chce dać pożyczki. Na dodatek jest gruba. Bardzo gruba. I dlatego „nieestetyczna”. Tak przynajmniej sądzi szefowa salonu, w którym Kathi miała pracować. Jednak Kathi nie poddaje się tak łatwo! Jej recepta na...

 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...