• Informacje na temat:

  atak na wojewódzkiego

Artykuły na temat: atak na wojewódzkiego
 • Małgorzata Rozenek-Majdan żąda od Wojewódzkiego 100 tys. zł!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) postanowiła odnieść się do konfliktu, o którym rozpisują się media plotkarskie. Jaki jest jej stosunek do Renaty Kaczoruk (30 l.) i Kuby Wojewódzkiego (53 l.)? Czy przejmuje się ich zaczepkami?

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

 • Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Gośka zapowiada proces!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) znaleźli się na ostrzu krytyki Kuby Wojewódzkiego (53 l.). Showman w najnowszym wywiadzie zagroził, że ujawni intymne sekrety z ich życia! Wszystko przez to, że ośmielili się wyrazić swoją nie do końca pochlebną opinię na temat jego ukochanej, Renaty Kaczoruk (29 l.). „Perfekcyjna” odpowiada, że z Kubą… spotka się w sądzie!

 • Piotr Najsztub o ataku na Kubę Wojewódzkiego

  "Fizyczny atak na konkretnego człowieka jest wyrzuceniem się poza margines dyskusji" - podkreśla Piotr Najsztub.

 • Kuba Wojewódzki odpowie na komentarz Bilguuna?

  .... Budzą się co godzinę i cieszą się, że w końcu znaleźli odwagę. Wszystko przed Tobą Kuba... chyba" - odpowiedział na atak gwiazdora TVN.   Dziennikarze "Twojego Imperium" próbowali skontaktować się...

 • Wojewódzki boi się mocnych kobiet?

  Kuba Wojewódzki krytykuje innych bez umiaru. Dogryza i szydzi. Czy chce tym ukryć swoje dość wstydliwe tajemnice?

 • ...widzenia" - napisał showman. Czyżby Edward Miszczak miał dosyć Wojewódzkiego i jego ataków na swoją ulubienicę, Małgonię Rozenek?(...) Kaczoruk. Showman, w obronie godności narzeczonej, zaczął atakować Lady Rozenek na łamach "Playboya". Dziennikarz wytknął jej m.in., że chciała rozbić małżeństwo Piotra Kraśki. Później było już tylko...

 • Wojewódzki kontra Mezo

  Kolejny raper, tym razem Mezo, będzie gościem Kuby Wojewódzkiego podczas jego najbliższego programu w niedzielę, 6 czerwca. Na scenie pojawi się tym razem De Coy, wokalistka formacji Fading Colours.

 • Showman został zaatakowany wczoraj, 21 października, o godz. 7.30 gdy wchodził do Radia Eska, gdzie prowadzi swoją poranną audycję. Po incydencie udał się do przychodni lekarskiej, gdzie udzielono mu(...) Janecki, komentator "W sieci": "Ponad 6 godzin na zastanawianie się? Nad czym? Każdy zaatakowany zareagowałby zawiadomieniem ochroniarzy w radiu, z którego wyszedł. A on pojechał do domu" - napisał...

 • Co go czeka u Kuby?

  Jednym z gości wtorkowego programu "Kuba Wojewódzki Show" będzie "Muniek" Staszczyk. Co czeka wokalistę T.Love? Na pewno nie zabraknie... winogron.

Wideo na temat: atak na wojewódzkiego
 • Szymon Majewski parodiuje atak na Wojewódzkiego!

  Szymon Majewski od dłuższego czasu próbuje zakręcić się w jakiejś telewizji. Na razie bezskutecznie! Pozostaje mu jedynie kręcenie "śmiesznych" filmików, które umieszcza na swoim kanale na Youtubie. Tym razem postanowił sparodiować głośny atak na Kubę Wojewódzkiego, którego w telewizji trzyma się akurat mocno. Bawią Was jeszcze żarty Majewskiego?

 • Następny jesteś ty

  Opowieść o rodzeństwie, które świętuje 30. rocznicę ślubu swoich rodziców. Imprezę przerywa niespodziewany atak anonimowych zabójców.

 • Jolanta Pieńkowska i Piotr Najsztub oburzeni atakiem na Wojewódzkiego!

  Piotr Najsztub z okazji ataku na Kubę Wojewódzkiego odwiedził studio "Dzień Dobry TVN". Prowadząca program Jolanta Pieńkowska przytoczyła fragmenty wypowiedzi prawicowych dziennikarzy, którzy w dość żartobliwy sposób komentowali całą sprawę. "Byłam porażona poziomem głupoty" - skwitowała Jola. Co sądzicie? (Źródło: Dzien Dobry TVN/x-news)

 • Jack Ryan: Teoria chaosu

  Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzić finansowy atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone, by doprowadzić do gospodarczej katastrofy. Narażając życie, Jack próbuje zapobiec realizacji spisku...