• Informacje na temat:

  atak psa

Artykuły na temat: atak psa
 • "Na sygnale": Atak na ratowników

  ...ujadającego psa! Mężczyzna zastąpi całej ekipie drogę - grożąc, że jeśli nie dostanie zwolnienia, puści zwierzę wolno. - Atak na ratownika jest atakiem na funkcjonariusza publicznego... To przestępstwo! - Jaki atak? Jestem sto metrów od was... - Mamy drugie wezwanie... Ktoś właśnie umiera, a pan nie pozwala nam udzielić pomocy! - Wypiszcie mi coś, cokolwiek... I pójdziecie w cholerę zbawiać świat...

 • Cannes: Rzeka szampana i suknie za 200 tys. euro

  Ponad milion butelek szampana, trzy tony homarów, wieczorowe suknie w cenie luksusowych samochodów, kilometry czerwonych dywanów i hotelowe apartamenty za kilkadziesiąt tysięcy euro! To wszystko już czeka na ekranowe gwiazdy i bogatych gości ruszającego dzisiaj wieczorem 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes!

 • "Na sygnale": Atak Demona

  .... Adam, przerażony, od razu zacznie krzyczeć:  - Niech pan z nim coś zrobi! Zanim doktora zagryzie! Jednak właściciel psa - gdy morfina zacznie działać - okaże się zbyt słaby, by go odciągnąć... I "dziką...

 • Pies, przyjaciel aktora

  Mówi się "pieskie życie", tymczasem psie gwiazdy seriali mają życie pełne wrażeń. Trzeba jednak przyznać, że muszą się napracować. I często, podobnie jak ludzie, płacą za wysiłek wysoką cenę, jak Bej.

 • Ivan Komarenko w szpitalu. Rzuciło się na niego dwadzieścia parę psów!

  Ivan Komarenko (40 l.) wylądował w szpitalu po tym, jak został zaatakowany przez... stado agresywnych psów.

 • 45 lat od premiery "Czterech pancernych"

  W poniedziałek, 9 maja, mija 45 lat od dnia premierowej emisji pierwszego odcinka "Czterech pancernych i psa", jednego z najbardziej popularnych polskich seriali.

 • Olivier Janiak odpowiada na ataki Korwin Piotrowskiej! Ostro!

  Karolina Korwin Piotrowska nieźle rozjuszyła pięknego prezentera.

 • "Człowiek- pies": Mocne sceny

  "Nie chcieliśmy, aby scenariusz Człowieka-psa stał się tylko pretekstem do mnożenia efektownych sekwencji. U podstaw mocnych scen miała leżeć mocna historia" - mówi Louis Leterrier, reżyser filmu "Człowiek- pies" .

 • 45 lat "Czterech pancernych i psa"!

  ..."Czterej pancerni i pies" mają już 45 lat. I mimo że - zwłaszcza dla psa - jest to wiek bardzo sędziwy, nadal cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Nie zaszkodziło im nawet to, że ideologicznie są wstydliwym zabytkiem poprzedniej epoki. Czemu zawdzięczają sukces?

 • David Bowie przerażony atakiem na WTC

  "Słońce wstało zbyt wcześnie. Nasz świat nigdy już nie będzie taki sam" - tak w oświadczeniu opublikowanym na swojej oficjalnej stronie internetowej David Bowie wyraził ból i niedowierzanie związane z tragicznym w skutkach atakiem terrorystów na Stany Zjednoczone.

Zdjęcia na temat: atak psa
Wideo na temat: atak psa
 • Stan Borys przeżywa atak na niego w jednym z warszawskich klubów

  Stan Borys wciąż nie może się otrząsnąć po tym, jak został wyrzucony z jednego z warszawskich klubów biznesowych, ponieważ przyszedł na spotkanie z psem, 11-letnią suczką shih tzu Julką. Wokalista powiedział, że menadżer lokalu zachował się wobec niego w sposób nieuprzejmy i wielokrotnie groził mu siłą. – Wszędzie przychodzimy w takie miejsca z pieskiem, z Juleczką, ona nie lubi siedzieć w domu. Chodzimy z nią do restauracji w Nowym Jorku, gdzie Julka mieszka, wszędzie, gdzie mam...