• Informacje na temat:

  atelier

Artykuły na temat: atelier
 • "Barwy szczęścia": Stary dom stanie się atelier?

  ...momencie zgaśnie światło. - Ja to muszę mieć warunki do praca, a bez elektryczność nie ma atelier - zmartwi się Nicolas. Czy zrezygnuje z zakupu starego budynku?

 • "Hell's Kitchen": Czas na gorący finał

  To już ostatni pojedynek w kuchni z piekła rodem. Kto wyjdzie z niego zwycięsko i zdobędzie staż w Atelier Amaro? - Od dawna mam faworyta do wygranej - zdradza szef diabelskiej restauracji.

 • Joanna Liszowska przeszła metamorfozę

  Joanna Liszowska (40 l.) pochwaliła się nową fryzurą. Aktorka pożegnała się z blondem i postawiła na brąz. Za jej metamorfozę odpowiada atelier Kajetana Góry, ulubionego fryzjera gwiazd. Zobaczcie, jak "Lisza" prezentowała się na premierze filmu "Całe szczęście".

 • "Hell's Kitchen": Amaro wybrał półfinalistów!

  Po ostrej rywalizacji szef Wojciech Modest Amaro wybrał półfinalistów drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". Zobacz, kto będzie miał szansę zawalczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro.

 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska została... bizneswoman!

  Julia Kamińska, czyli Roma Lenarska z "Na Wspólnej", jest od niedawna współwłaścicielką salonu fryzjersko-kosmetycznego! Atelier Bonjur Madame założyła, bo - jak mówi - brakowało jej w Warszawie miejsca, gdzie mogłaby za jednym zamachem zrobić wszystko, co jest potrzebne jest kobiecie przed wielkimi wyjściami, czyli modną fryzurę, perfekcyjny makijaż i profesjonalny manicure...

 • Amaro o finale "Hell's Kitchen"

  Już za kilka godzin poznamy zwycięzcę drugiej edycji "Hell's Kitchen". Wojciech Modest Amaro opowiada o tym, co wydarzy się w wielkim finale.

 • Odeta Moro: co się dzieje z jej twarzą? Czy to wina niekorzystnego makijażu?

  Odeta Moro (37 l.) pojawiła się niedawno na otwarciu atelier Violi Piekut. Z uśmiechem pozowała do zdjęć, a gdy te trafiły do sieci, internauci od razu zauważyli, że w twarzy dziennikarki coś się zmieniło. Nie wiemy czy to wina makijażu, zbyt wielu minut spędzonych w solarium, złego światła, czy może była Figurskiego po prostu nieco przytyła, ale rzeczywiście coś jest na rzeczy. Przekonajcie się...

 • "Hell's Kitchen": Odpadł, ale dostał prezent

  We wtorek, 7 października, z programem "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" musiał pożegnać się Maciej Obukowicz, którego szef Amaro postanowił jednak wyróżnić i wręczył mu nagrodę, o której marzą wszyscy uczestnicy.

 • Rezydencja

  Jan przeżywa decyzję Łukasza. Łukasz chce spędzać więcej czasu z dziećmi i z żoną. Julia odmawia- jest zajęta atelier. Kryzys w ich związku. Łukasz umawia...

 • Triumfowała w "Hell's Kitchen"

  Drugą edycję największego kulinarnego show w Polsce "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" wygrała 26-letnia Monika Dąbrowska ze Szczytna.

Zdjęcia na temat: atelier
Wideo na temat: atelier
Dyskusje na temat: atelier