• Informacje na temat:

  atlas polski

Artykuły na temat: atlas polski
 • "Violetta": Martina Stoessel wystąpi w Polsce!

  ...19-letnia argentyńska piosenkarka, aktorka i tancerka Martina "Tini" Stoessel ogłosiła, że powróci na scenę wiosną 2017 z trasą Tini - Got Me Started Tour. W jej ramach wystąpi 3 kwietnia w Tauron Arenie w Krakowie, 5 kwietnia w Ergo Arenie w Gdańsku/Sopocie i dzień później w łódzkiej Atlas Arenie - informuje agencja Live Nation. To pierwsza solowa trasa Martiny "Tini" Stoessel oparta na...

 • Judas Priest powraca do Polski

  27 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jedyny polski koncert legendy metalu - grupy Judas Priest.

 • "Violetta" podbija Polskę

  W niedzielny wieczór 29 marca łódzka Atlas Arena przeżyła prawdziwe oblężenie przez tłumy dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym. Większość z nich już swoim wyglądem sygnalizowała, że są fankami rozśpiewanej dziewczyny z Disney Channel. Buty, spódniczki, koszulki, kalkomanie na buziach - wszystko z motywem "Violetty". Niektóre fanki dumnie dzierżyły w dłoniach pieczołowicie przygotowane...

 • Scorpions ponownie w Polsce. Występ w Łodzi na 50-lecie istnienia

  9 maja 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi zagra hardrockowa grupa Scorpions. Koncert odbędzie się w ramach trasy z okazji 50-lecia swojego istnienia.

 • Polskie fanki: Justin okazał brak szacunku w stosunku do nas

  Ponad 11 tys. widzów obejrzało w łódzkiej Atlas Arenie pierwszy w Polsce koncert Justina Biebera - 19-letniego piosenkarza muzyki pop, którego roczne zarobki przekraczają 50 mln dolarów.

 • Toto na dwóch koncertach w Polsce

  Pod koniec czerwca 2015 roku na dwa koncerty do Polski przyjedzie słynna amerykańska grupa Toto, pamiętana z przebojów "Africa" czy "Rosanna".

 • Alicja wśród najseksowniejszych

  Magazyn dla mężczyzn "Esquire" opublikował Atlas Najseksowniejszych Kobiet 195 krajów świata. Polską reprezentantką jest Alicja Bachleda-Curuś .

 • Kylie Minogue dziś wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi

  Australijska gwiazda muzyki pop Kylie Minogue wystąpi w czwartek (30 października) w łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to jej jedyny koncert w Polsce w ramach trasy "Kiss Me Once", promującej jej najnowszy album pod tym samym tytułem. Jako support zagra zespół Third Party.

 • Marcin Gortat przekona Alicję Bachledę-Curuś do... zamieszkania w Łodzi?

  ...- Cokolwiek by się działo, do końca życia będę powtarzał, że jestem Polakiem, łodzianinem, Bałuciarzem - taki napis pojawił się na tablicy, którą kilka dni temu odsłonił Marcin Gortat. Umieszczono ją na ścianie Atlas Areny, w Galerii Sław Łódzkiego Sportu, a najbardziej znany polski koszykarz nie krył wzruszenia. - To ogromne wyróżnienie - powiedział sportowiec. - Jestem pierwszym łodzianinem...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

Dyskusje na temat: atlas polski