• Informacje na temat:

  audrey hepburn

Artykuły na temat: audrey hepburn
 • Audrey Hepburn: Po latach odkryła okrutną prawdę o swoim ojcu!

  ..."Moja wizja raju to Robert i obaj moi synowie w domu – nie znoszę rozstań" – mówiła Audrey Hepburn (†64 l.). Marzenie o szczęśliwej rodzinie zrodziło się w niej już w dzieciństwie, ponieważ sama nie zaznała domowej miłości. Matka, dumna baronessa, rzadko okazywała córce uczucia, a ojciec był "wielkim nieobecnym" w jej życiu. Do tego, gdy dorosła, odkryła mroczną prawdę o nim…

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • Emma Thompson krytykuje legendę kina

  Emma Thompson pisze właśnie scenariusz remake'u" My Fair Lady", filmu z 1964 roku, w którym w rolę głównej bohaterki Elizy Doolittle wcieliła się Audrey Hepburn .

 • Omar Sharif ma Alzheimera

  Egipski aktor Omar Sharif, pamiętny "Lawrence z Arabii", ma Alzheimera - potwierdził w poniedziałek w rozmowie z agencją The Associated Press agent gwiazdora, Steve Kenis.

 • Na swoim miejscu

  Betty relacjonuje panu Z. najgorszy tydzień w życiu. Bohaterka, zainspirowana Audrey Hepburn, stworzyła blog poświęcony dobroczynnym przedsięwzięciom....

 • Gwiazdy w love story według Nicholasa Sparksa

  Bestsellerowe powieści Nicolasa Sparksa doskonale sprawdzają się w adaptacjach filmowych (m.in. "Pamiętnik", "Wiadomość w butelce"). Już 17 października w kinach pojawi się kolejna ekranizacja jego prozy - "Dla ciebie wszystko".

 • Portman porzuci aktorstwo dla dziecka?

  Aktorka zastanawia się nad pójściem w ślady swojej idolki, Audrey Hepburn . Natalie Portman , laureatka Oscara za rolę w "Czarnym łabędziu", która obecnie spodziewa dziecka, rozważa zostanie mamą na pełen etat.

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Grażyna Torbicka: zaskakujący prezent na rocznicę ślubu

  ..., pani Grażyna czuje się tak, jak Audrey Hepburn w filmie "Rzymskie wakacje". Aktorka Rzym przemierzała na skuterze, z Gregorym Peckiem za plecami. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

Zdjęcia na temat: audrey hepburn
Dyskusje na temat: audrey hepburn