• Informacje na temat:

  audrey hepburn zdjęcia

Artykuły na temat: audrey hepburn zdjęcia
 • Zdjęcia rentgenowskie Marilyn Monroe sprzedane

  Popyt na zdjęcia Marilyn Monroe nie spada. Ostatnio miłośników aktorki interesuje już nie tylko jej ciało, ale także wnętrze. Za 45 tys. dolarów sprzedano na aukcji zdjęcia rentgenowskie przedstawiające klatkę piersiową gwiazdy.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • Portman porzuci aktorstwo dla dziecka?

  Aktorka zastanawia się nad pójściem w ślady swojej idolki, Audrey Hepburn . Natalie Portman , laureatka Oscara za rolę w "Czarnym łabędziu", która obecnie spodziewa dziecka, rozważa zostanie mamą na pełen etat.

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • "Gra o tron": Urodowe sekrety Emilii Clarke

  ...mnie szczyt piękna, wskażę Grace Kelly, Audrey Hepburn i Marilyn Monroe. Uwielbiam czerwoną szminkę, czarny płynny eyeliner i mocno wytuszowane rzęsy - to jest makijaż, na którym zawsze mogę...

 • Muzeum Audrey Hepburn zostanie zamknięte

  Szwajcarskie muzeum, w którym oglądać można pamiątki po Audrey Hepburn ("Rzymskie wakacje", "Sabrina" , "Zabawna buzia" , "Śniadanie u Tiffany'ego" ), zostanie zamknięte w październiku. Z prośbą o zwrot kolekcji zwrócili się do kierownictwa ekspozycji członkowie rodziny słynnej aktorki.

 • Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  ...zdradziła jej autorka w wywiadzie, inspirowana była modą z lat 50. ubiegłego wieku, twórczością Balenciagi i stylem ulubionej gwiazdy panny młodej - Audrey Hepburn. Trzy druhny Kasi wystąpiły u jej boku(...) Patrycja Kochan z "Przyjaciółek". W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze ślubu Kasi Zielińskiej. Zobaczcie, jak aktorka prezentowała się w najszczęśliwszym momencie swego życia. Podoba się Wam...

 • Jak powstawało "Śniadanie u Tiffany'ego"?

  Audrey Hepburn, Truman Capote i Marilyn Monroe - to główni bohaterowie książki Sama Wassona "Piąta aleja, piąta rano". Książka - bestseller "New York Timesa" - opowiada o powstawaniu słynnego filmu "Śniadania u Tiffanyego", Nowym Jorku i Hollywood.

 • Jest serialomaniaczką!

  Ma pani swoje ulubione filmy? - Moje Top 6 to, licząc od najstarszych,: "Rzymskie wakacje" i "Śniadanie u Tiffany'ego" - od tych filmów zaczęła się moja miłość do Audrey Hepburn, "Dirty dancing(...), prawdziwe i takie... humanitarne kino. A jakich filmowych bohaterów i aktorów lubi pani najbardziej? - Mam chorobę filmową dwubiegunową (śmiech). Z jednej strony jest to zjawiskowa Audrey Hepburn...

 • Bardzo drogie zdjęcia Marilyn Monroe

  237 fotografii autorstwa amerykańskiego fotografa Miltona H. Greene'a zostało zlicytowanych za ponad 2,4 mln złotych w jednym z warszawskich domów aukcyjnych. Najcenniejsze okazało się zdjęcie Marilyn Monroe w sukni baletowej, które sprzedano za 60 tys. złotych.