• Informacje na temat:

  audrey tautou

Artykuły na temat: audrey tautou
 • "Mad Men": Twórca serialu zasiądzie w jury Berlinale

  Francuska aktorka Audrey Tautou i twórca amerykańskiego serialu "Mad Men", Matthew Weiner, zasiądą w jury 65. Berlinale pod przewodnictwem reżysera Darrena Aronofskyego. Informację ogłosili we wtorek organizatorzy festiwalu filmowego.

 • Kto w jury Berlinale 2015?

  Francuska aktorka Audrey Tautou i twórca amerykańskiego serialu "Mad Men", Matthew Weiner, zasiądą w jury 65. Berlinale pod przewodnictwem reżysera Darrena Aronofskyego. Informację ogłosili we wtorek, 27 stycznia, organizatorzy festiwalu.

 • "Na dobre i na złe": Co się stało z Sarą Müldner?

  ...studia na paryskiej uczelni teatralnej. Prestiżową szkołę ukończyły wcześniej wielkie gwiazdy francuskiego kina m.in. Sophie Marceau, Isabelle Adjani, Audrey Tautou czy Daniel Auteuil. Sara była tam jedną...

 • "Nowa dziewczyna" Françoisa Ozona w kinach od 3 lipca

  François Ozon - twórca hitów: "Basen", "8 kobiet", "U niej w domu" oraz "Młoda i piękna" powraca do polskich kin 3 lipca z najnowszą produkcją "Nowa dziewczyna". W rolach głównych zobaczymy francuskiego amanta Romain Duris oraz Anais Demoustier - gwiazdę "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Krytycy porównują nowe dzieło Ozona do twórczości Almodóvara i Hitchcocka.

 • Sara Müldner wróciła z prestiżowej szkoły w Paryżu! Co dalej?

  ...klasy "talentów" w prestiżowej paryskiej szkole teatralnej, którą po 2 latach skończyła. Studiowały tam wcześniej m.in.: Sophie Marceau, Isabelle Adjani, Audrey Tautou. Pierwsza i jak dotąd jedyna...

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • "Na dobre i na złe": Kim dzisiaj jest Sara Müldner?

  ...na roku spoza Francji. Prestiżową szkołę, do której uczęszczała ukończyli m.in. Sophie Marceau, Isabelle Adjani, Audrey Tautou,Daniel Auteuil. Mimo tego, że Sara Müldner była dobrze zapowiadającą...

 • Bérénice Bejo o "Rozdzielonych": Wiedziałam, że ten film jest ważny

  "Musiałam zrezygnować z bycia miłą i słodką" - tak Bérénice Bejo, aktorka znana z filmu "Artysta", mówi o swej nowej roli w dramacie Michela Hazanaviciusa "Rozdzieleni". "To nasz kolejny 'rodzinny' film, ale musiałam zrezygnować ze wszystkich macierzyńskich gestów" - dodaje.

 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Audrey Tautou po angielsku

  Audrey Tautou, gwiazda najnowszego filmu Jean-Pierre Jeuneta - "Amelia" , przygotowuje się do debiutu w filmie anglojęzycznym. Piękna Francuzka zagra w dreszczowcu "Dirty Pretty Things", który wyreżyseruje Stephen Frears.

Zdjęcia na temat: audrey tautou
Dyskusje na temat: audrey tautou
 • Re: Natasza dostanie rozwód!

  Mnie aktorka grająca Nataszę strasznie przypomina Audrey Tautou - śliczna, eteryczna, tajemnicza. Mam nadzieję, że się na niej poznają w branży filmowej, bo ta dziewczyna ma talent.

 • Re: Majka jest nieobliczalna

  Pani Osyda nie umie się wysławiać poprawnie w języku polskim. Poza tym szepce coś pod nosem i nie można jej zrozumieć. Pani Joanno na pewno to Pani czyta , choćby z czystej ciekawości. Chciałam Pani pogratulować roli i sukcesu, ładnego żółtego płaszczyka z Orsay'a i mimo wszystko życzyć pomyślności. Chociaż niestety nie zanosi się na to. Proszę pamiętać Audrey Tautou JEST TYLKO JEDNA! Pani