• Informacje na temat:

  audrey tautou zdjęcia

Artykuły na temat: audrey tautou zdjęcia
 • "Niewinne": Agata Kulesza i Agata Buzek w filmie o zakonnicach

  Agata Kulesza, Agata Buzek oraz m.in. Lou de Laage są w obsadzie opowiadającego o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramatu "Niewinne", którego akcja toczy się w Polsce tuż po II wojnie. Za realizację filmu odpowiada znana francuska reżyserka Anne Fontaine.

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • Bérénice Bejo o "Rozdzielonych": Wiedziałam, że ten film jest ważny

  "Musiałam zrezygnować z bycia miłą i słodką" - tak Bérénice Bejo, aktorka znana z filmu "Artysta", mówi o swej nowej roli w dramacie Michela Hazanaviciusa "Rozdzieleni". "To nasz kolejny 'rodzinny' film, ale musiałam zrezygnować ze wszystkich macierzyńskich gestów" - dodaje.

 • Audrey Tautou po angielsku

  Audrey Tautou, gwiazda najnowszego filmu Jean-Pierre Jeuneta - "Amelia" , przygotowuje się do debiutu w filmie anglojęzycznym. Piękna Francuzka zagra w dreszczowcu "Dirty Pretty Things", który wyreżyseruje Stephen Frears.

 • A. Tautou w "Kodzie Leonarda"

  Audrey Tautou ( "Amelia" , "Bardzo długie zaręczyny" ) zagra Sophie Neveu w ekranizacji bestsellerowej powieści Dana Browna, "Kod Leonarda Da Vinci". Nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia, które mówiły, iż w bohaterkę mają szansę wcielić się Julie Delpy ( "Przed zachodem słońca" ) bądź Sophie Marceau ( "Wierność" ).

 • Amelia zostanie Coco Chanel

  Już niedługo rozpoczną się zdjęcia do filmu o Coco Chanel. W roli głównej - Amelia, czyli Audrey Tautou.

 • Amelia zagra Coco Chanel

  Audrey Tautou zagra jedną z najsłynniejszych projektantek mody świata. W francuskim filmie biograficznym słynna Amelia wcieli się w Coco Chanel.

 • Justin Theroux: Romans z Amelią

  Amerykański aktor Justin Theroux, najbardziej znany z roli w filmie Davida Lyncha "Mullholand Drive" , wystąpi u boku Audrey Tautou, bohaterki słynnej "Amelii" , w romantycznej komedii "Nowhere to Go But Up". Jak podał w poniedziałek, 22 lipca, magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Nowym Jorku i potrwają sześć tygodni.

 • Kod Leonarda: Zdjęcia w Luwrze

  Ron Howard ( "Piękny umysł" ), reżyser filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści "Kod Leonarda Da Vinci", stara się o pozwolenie, aby część zdjęć mogła powstać w Luwrze. W filmie wystąpią gwiazdy światowego kina: Tom Hanks ( "Terminal" ), Audrey Tautou ( "Amelia" ) i Jean Reno (" "Ronin" ").

 • Camerimage od soboty w Łodzi

  10. edycja Camerimage, Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych, rozpocznie się w sobotę, 30 listopada, uroczystą galą w Teatrze Wielkim w Łodzi. Gośćmi festiwalu będą m.in. Irene Jacob, Stephen Frears, Volker Schloendorff, Willem Dafoe i Ken Loach. Filmem otwarcia festiwalu będzie pokazywany w tym roku w Wenecji "Dirty Pretty Things" Stephena Frearsa, z Audrey Tautou w roli głównej. Obok

Wideo na temat: audrey tautou zdjęcia
 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...

 • Delikatność

  W życiu Nathalie (Audrey Tautou) i François (Pio Marmai) wszystko układało się jak w bajce. Byli młodzi i piękni, mieli dobrą pracę. Miłość, choć nie bez pomocy soku morelowego, poraziła ich jak grom. Ślub, pośród płatków śniegu, miał być jedynie wstępem do długiego i szczęśliwego życia. Marzenia prysły wraz z nagłą i niespodziewaną śmiercią François. Nie mogąc stawić czoła żalowi, smutkowi i gniewowi Nathalie rzuciła się w wir pracy. Minęły trzy lata i nic nie wskazywało, że w życiu...

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.