• Informacje na temat:

  augustin egurrola

Artykuły na temat: augustin egurrola
 • Agustin Egurrola odbudowuje relację z ojcem

  ...czekaliśmy na ten spacer" - napisał Agustin Egurrola (51 l.) pod ich zdjęciem z przechadzki po Hawanie. Dręczyły go wyrzuty sumienia, że jego mieszkający w Hawanie ojciec ma tak słaby kontakt ze swoją(...) mówiłem "tato" - wspomina. Ojciec pojawił się w jego życiu, gdy Augustin był już dorosłym mężczyzną. Choreograf pragnął nadrobić stracony czas, ugościł ojca w Warszawie. Ciężko pracowali nad...

 • Augustin Egurrola został tatą

  Augustin Egurrola został w końcu ojcem. W czwartek, 13 listopada, urodziła się jego córeczka, Carmen.

 • Agustin Egurrola: Jego 7-letnia córka nigdy nie poznała swojego dziadka!

  Augustin Egurrola (47 l.) opowiedział na łamach jednego z tygodników o dręczących go wyrzutach sumienia...

 • Egurrola: Juror musi być uczciwy

  Augustin Egurrola - syn Polki i Kubańczyka, tancerz, choreograf i nauczyciel. Widzom znany jest przede wszystkim jako opanowany juror "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To głównie dzięki niemu Polska zakochała się w tańcu.

 • Agustin Egurrola wybiera się w podróż życia z córką!

  Młodzieńczy błysk w oku, zalotne spojrzenie, energia nastoletniego młodziana. Trudno uwierzyć w to, co pokazuje jego metryka. Ale faktom trudno zaprzeczać: Agustin Egurrola, zdobywca dwóch Telekamer "Tele Tygodnia", 8 września świętował okrągłą 50. rocznicę urodzin. - Ciałem i duchem jest młodszy niż wielu wychowanków jego szkoły tańca - chwalą go tancerze Egurrola Dance Studio. Życie...

 • "Mam talent": Wiemy, kto zastąpi Roberta Kozyrę!

  Choreograf Agustin Egurrola został nowym jurorem programu "Mam talent".

 • Agustin Egurrola rozstał się z partnerką! Wyprowadziła się od niego! Co z dzieckiem?!

  ...​Agustin Egurrola (47 l.) wiele lat obiecywał, że będzie nie tylko wzorem ojca, ale i partnera. Okazało się, że to tylko puste słowa.

 • "YCD": Wielkie emocje w półfinale

  Półfinał piątej edycji tanecznego show dostarczył widzom wielu emocji. Pozostała czwórka tancerzy: Ilona, Paulina, Tomek i Kuba zmierzyli się w walce o miejsca w wielkim finale. Walka była ostra, a szansę na główną nagrodę otrzymali Kuba i Paulina.

 • Egurrola krytykuje Piróga

  ...- Mam problem z Michałem , gdyż uważam, że w tym, co on robi, jest więcej autokreacji niż pracy i uwag merytorycznych - oświadczył niedawno Agustin Egurrola .

 • Córeczka dzięki św. Amelii

  Augustin Egurrola, który od kilku tygodni jest szczęśliwym ojcem małej Carmen, zażartował w wywiadzie, że "gdy zobaczył pierwszą brudną pieluszkę, to jakby ujrzał największy skarb".

Wideo na temat: augustin egurrola
 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...