• Informacje na temat:

  aukcja charytatywna

Artykuły na temat: aukcja charytatywna
 • Aukcja

  W kolejnym sezonie doktor Hank Lawson, po sześciu tygodniach rekonwalescencji po operacji, wraca do pracy w HankMedzie. Trafi do niego pacjentka, która...

 • Meg Ryan charytatywnie

  Meg Ryan ("Bezsenności w Seattle", "Kiedy Harry poznał Sally", "Dowód życia") postanowiła przekazać kopię scenariusza filmu "Ithaca" na aukcję charytatywną. "Ithaca" to debiut reżyserski hollywoodzkiej aktorki.

 • Agnieszka Kaczorowska (23 l.) postanowiła jakiś czas temu włączyć się w akcję organizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Na internetowej aukcji można było wylicytować spotkanie z gwiazdą. Pieniądze zostaną przekazane na budowę protezy sztucznego serca. Kolację z Agnieszką wygrał pewien postawny mężczyzna, który musi zapewne być wielkim fanem talentu Agnieszki. Widać, że wspólna kolacja sprawiła frajdę obojgu!

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Victoria Beckham oddała na aukcję ubrania córki!

  Victoria Beckham (41 l.) postanowiła wesprzeć akcję charytatywną.

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przekażą pieniądze ze ślubu na cele charytatywne

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) mają gest! Ogłosili, że wszystkie pieniądze, jakie wpłynęły na ich konto przy okazji ślubu, zostaną przekazane na cele charytatywne. Wspaniała postawa!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przybylski "obleśnie fantastyczny"

  "Ja nie wiem, co ty bierzesz, ale to musi być dobre" - stwierdził Piotr Gąsowski tuż po sobotnim występie Marcina Przybylskiego. W sobotę, 25 października, aktor wcielił się w Iggy'ego Popa i wygrał szósty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Okulary Paula Walkera wystawione na aukcji

  ...zostały one wystawione na licytację w jednym z portali aukcyjnych! Ponoć sprzedaje je mężczyzna, który znalazł je na miejscu zdarzenia. Ale to nie wszystko! Na aukcjach można zakupić też części wraku...

 • Nietypowe hobby Urszuli Chincz

  "Haft richelieu to moja maestria" - mówi Urszula Chincz, która w wolnych chwilach nie tylko haftuje, ale i robi na drutach. Dziennikarka minionej zimy zrobiła aż sześć szalików.

Zdjęcia na temat: aukcja charytatywna
Wideo na temat: aukcja charytatywna
 • Agnieszka Woźniak-Starak koneserką sztuki! "Puste ściany są smutne"

  głównie młodych artystów. Kolekcja jest już tak bogata, że obrazy nie mieszczą się na ścianach. Agnieszka i jej mąż biorą również udział w aukcjach dzieł sztuki, często charytatywnych, podczas których

 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

 • Rafał Maślak: Zostałem kupiony za 750 zł! Myślę, że to dużo

  Kilka dni temu w Warszawie odbyła się charytatywna licytacja na rzecz kilkumiesięcznej Poli Bieleckiej, która przyszła na świat z poważną wadą serca. Gwiazdy, które stawiły się licznie na tym wydarzeniu, przekazały na aukcję różne osobiste przedmioty. Rafał Maślak postanowił, że do wylicytowania będzie kolacja w jego towarzystwie. Walczyły o nią głównie panie. – Zostałem kupiony za 750 zł. To

 • Zagubieni w miłości

  Typowy dzień w zatłoczonym paryskim metrze. Nikt nie zwraca uwagi na nikogo, nawet na żebraczkę, która w geście rozpaczy uderza w twarz przypadkową kobietę. Ta próbuje ukryć emocje. Gdy wysiada, podbiega do niej młody mężczyzna, aby zapytać o powód przykrego incydentu. To Daniel - wrażliwy i sentymentalny trzydziestolatek, który obserwując ludzi, próbuje poznać logikę ich zachowań. Nazbyt jednak przeżywa wszystko, co go otacza i nie potrafi nabrać do tego dystansu. Jest typowym idealistą, dla...