• Informacje na temat:

  autograf feel

Artykuły na temat: autograf feel
 • Lider Feel zignorował niepełnosprawną

  Lider zespołu Feel Piotr Kupicha (29 l.), zignorował niepełnosprawną dziewczynkę czekającą na jego autograf: "Mamy przed sobą bufona, któremu woda sodowa uderzyła do głowy" - podsumowuje zachowanie gwiazdora jeden z dzienników.

 • Liderowi Feel odbiła sodówka?

  Nie rozdaje autografów, źle płaci swoim współpracownikom, plagiatuje utwory, jest zarozumiały - takie zarzuty stawia Piotrowi Kupisze, liderowi zespołu Feel, kolorowa prasa.

 • Zespół Feel zbawił Polskę?

  Krajewskiego zrobiłyby wszystko, żeby dorwać jego autograf. Teraz na Kupicha czekają kilkunastometrowe kolejki fanek po wspólne zdjęcie. Feel to bez wątpienia fenomen socjologiczny. Na koncertach grupy tysiące(...)Choć towarzyszy mu cała formacja Feel, to jednak Kupicha jest w świetle reflektorów. Stał się idolem, autorytetem, kumplem z ekranu, ziomkiem. Przy okazji jest skromny, wyluzowany, uśmiechnięty...

 • Tłumy widzów w siedzibie TVP

  Blisko 8 tys. osób odwiedziło w sobotę, 8 września, pomieszczenia Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w ramach Dnia Otwartego Telewizji Polskiej. Widzowie poznali kulisy telewizyjnej pracy, zbierali autografy, rozmawiali z aktorami oraz autorami i prowadzącymi programy.

 • "Barwy szczęścia": Zachowajmy to w tajemnicy

  Sałatki przyciąga fakt, że większość kupionych przez żonę ubranek jest w dziewczyńskich kolorach. Ksiądz Tadeusz przyprowadza do Darka Mirka, który jest kibicem Spartan i marzy o autografie piłkarza(...) z transakcji. Radek naciska na Franka, by jak najszybciej wpłacił swój wkład na otwarcie drugiego Feel Good. Chłopak nie ma sumy potrzebnej na wejście w spółkę, zaczyna więc szukać inwestora.

 • 6 października popularny kanadyjski wokalista Garou spotka się z uczestnikami "Fabryki Gwiazd". Piosenkarz porozmawia z mieszkańcami Akademii, udzieli cennych muzycznych wskazówek oraz wręczy im swoją ostatnią płytę, "Piece Of My Soul", z autografem.

 • Barwy szczęścia

  ...przyciąga fakt, że większość kupionych przez żonę ubranek jest w dziewczyńskich kolorach. Ksiądz Tadeusz przyprowadza do Darka Mirka, który jest kibicem Spartan i marzy o autografie piłkarza. Janicki(...) Franka, by jak najszybciej wpłacił swój wkład na otwarcie drugiego Feel Good. Chłopak nie ma sumy potrzebnej na wejście w spółkę, zaczyna więc szukać inwestora. Serial obyczajowy,

 • Z kim myliły go dziewczyny?

  Wyobraźcie sobie, że ktoś was notorycznie myli ze znanym piosenkarzem. Fajne? Uciążliwe? O tym właśnie traktuje piosenka "To ja jestem Feel'em!".

 • Depeche Mode: Początek trasy

  W piątek, 13 stycznia, w niemieckim Dreźnie, rozpoczęła się europejska część trasy "Touring The Angel" grupy Depeche Mode. W jej ramach zespół aż dwa razy odwiedzi w tym roku Polskę. Mimo to wielu polskich fanów pojechało do Drezna, by zobaczyć, jak obecnie Dave Gahan i koledzy prezentują się na scenie. Oto relacja z koncertu przedstawiciela Polskiego Forum Depeche Mode.

 • U2 w Chorzowie: Wspaniały koncert!

  - Niezapomniana noc! - krzyczał na koniec czwartkowego (6 sierpnia) koncertu Bono. Występ grupy U2 na Stadionie Śląskim w Chorzowie znów był magiczny. Publiczność i zespół rozumieli się idealnie. Cała scena - przypominające gigantycznego pająka - błyszczała w trakcie koncertu. Efekt był niesamowity.