• Informacje na temat:

  autoprezentacja

Artykuły na temat: autoprezentacja
 • Tomasz Kammel chce podbić niemiecką telewizję!

  Tomek Kammel (44 l.) ma kochającą partnerkę, wydał dwie książki na temat autoprezentacji, do tego regularnie współprowadzi poranny program śniadaniowy. Gwiazdor nie ukrywa, że ma apetyt na więcej...

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

 • Lena Barska, aktorka z teatru w Kielcach, przeprowadza się do Warszawy. Liczy, że w stolicy zrobi prawdziwą karierę. Niestety przegrywa casting. Z braku...

 • Kraków: Tytany rozdane

  Tytany za najlepsze dokonania w dziedzinie reklamy w ostatnim roku rozdano podczas sobotniej, 18 maja, gali Festiwalu Komunikacji Merketingowej Crakfilm 2002 w Krakowie. Nie wszystkie kategorie zostały uhonorowane.

 • Elżbieta Jędrzejewska: Jak dziś wygląda jej życie?

  Elżbieta Jędrzejewska (50 l.) rozpoznawalność zdobyła dzięki serialowi "Samo Życie". W latach 90. prowadziła także hitowe programy w TVN. Co się z nią później stało i jak dziś wygląda jej życie?

 • Półfinał "Hell's Kitchen": Zobacz co się wydarzy!

  Tak nerwowo w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" jeszcze nie było! W półfinałowym odcinku wielkie emocje coraz mocniej zaczną targać uczestnikami, którzy walczą o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro.

 • Beata Tadla stoi przed trudną decyzją

  Straciła dobrze płatną pracę i teraz obawia się, czy zdoła płacić raty kredytu. Jej ukochany znalazł na to sposób.

 • Przemeblowała swoje życie

  Gra w serialach, dubbinguje, zapisała się na kolejne studia, przeprowadziła na wieś. W "M jak miłość" gra dojrzałą kobietę uzależnioną emocjonalnie od młodego kochanka.

 • Magda Lamparska: Bez znajomości i tupetu trudno znaleźć dziś pracę

  Magdalena Lamparska (29 l.) współczuje młodym ludziom, którzy poszukują właśnie pracy. Ona, zanim zaczęła zarabiać jako aktorka, imała się różnych zajęć.

 • Ruszają castingi do "Top model"

  Jesienią w TVN zobaczymy drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką". Pierwszy casting odbędzie się już 28 czerwca.

Wideo na temat: autoprezentacja
 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  W nowym serialu telewizji Polsat pt. "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska wciela się w postać Dany, dziewczyny z prowincji, która marzy o karierze psychologa. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Warszawskim nie może jednak znaleźć pracy w swoim zawodzie. Ima się różnych zajęć dorywczych, m.in. zatrudnia się jako sprzedawczyni pieczywa na ulicznym stoisku. Zdaniem aktorki w sytuacji Dany znajduje się wielu młodych Polaków, którzy bez znajomości i przebojowości nie mają szans na...

 • Anna Bałon chce zmieniać wygląd Polek

  Anna Bałon organizuje kolejne kursy dla pań, tym razem pod nazwą „Metamorfozy”. Kobiety, które się na nie zapiszą, usłyszą, jak zmienić swój wygląd i nauczyć się profesjonalnej autoprezentacji. Była finalistka „Top Model”, wbrew krążącym plotkom, nie będzie prowadzić zajęć. – Jestem tylko organizatorem kursów. Współpracujemy z profesjonalistami – mówi Bałon. – Zgłaszały się do mnie kobiety, które mają troszkę więcej lat i niestety nie kwalifikują się już do bycia modelką, ale chciały...

Dyskusje na temat: autoprezentacja