• Informacje na temat:

  autorski program

Artykuły na temat: autorski program
 • Anna Popek dostała kolejny program

  Anna Popek (48 l.) miała apetyt na pracę w "Teleexpressie". Kolega z redakcji poradził jej jednak, by poczekała na własny autorski program, który przy jej obecnej pozycji w TVP prędzej czy później dostanie.

 • "Szkoła seksu": Autorski program Planete+

  Planete+ wprowadza nową produkcję własną. Od 29 kwietnia, w każdą środę o godz. 23 stacja pokaże premierowe odcinki "Szkoły seksu Joanny Keszka". W programie ekspertka ds. kobiecej seksualności Joanna Keszka odkryje przed widzami świat seksu w taki sposób, w jaki w telewizji nikt jeszcze tego nie robił.

 • Agent - Gwiazdy: Karolina Ferenstein-Kraśko dostanie własny program w TVN?

  Szefostwo stacji TVN jest zachwycone Karoliną Ferenstein-Kraśko (40 l.) i planuje kolejny, tym razem autorski program z jej udziałem.

 • Autorski program Ewy Chodakowskiej na antenie Kuchnia+

  W niedzielę, 26 października o godz. 21 na antenie stacji Kuchnia+ wystartuje seria poradnikowa "Be Active. Ewa Chodakowska", którą poprowadzi znana trenerka fitness. Będzie to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko: Własny program nie jest w sferze moich najbliższych planów

  Na początku roku gruchnęła wieść, że Karolina Ferenstein-Kraśko (41 l.) poprowadzi autorski program w TVN. Postanowiliśmy sprawdzić u źródła, czy faktycznie coś jest na rzeczy.

 • Jolanta Fajkowska z programem w Polsat News 2

  Jolanta Fajkowska dołączyła do zespołu prowadzących kanału publicystycznego Polsat News 2. Co sobotę, o godz. 13, zobaczymy jej autorski magazyn, w którym przedstawi wydarzenia i problemy społeczne, polityczne oraz obyczajowe widziane oczami kobiet w programie "Fajka pokoju".

 • Program Khloe Kardashian okazał się klapą!

  ...się także za pisanie książek. Jakiś czas temu Khloe Kardashian zamarzyła się praca dziennikarki. Celebrytka dopięła swego. Jedna ze stacji telewizyjnych zgodziła się wyemitować jej autorski program "Koktails with Khloe". Niestety, po trzech miesiącach zapadła decyzja o zdjęciu go z anteny i raczej nie ma co liczyć na dalszą emisję w przyszłości. Program okazał się klapą, a sama prowadząca ponoć...

 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Różne obszary kina autorskiego

  Około 350 filmów twórców z 50 krajów zostanie pokazanych na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.

 • Maja Sablewska: Co z jej programem?

  Maja Sablewska (34 l.) uspokoiła fanów, że jej program „Sablewskiej sposób na modę” nie został zdjęty z anteny, a jedynie chwilowo zawieszony.

 • Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

  Krążą plotki, że na wiosnę Marcin Prokop poprowadzi nowy autorski program. W związku z tym powody do niepokoju ma podobno dotychczasowy król stacji, Kuba Wojewódzki.

Zdjęcia na temat: autorski program
Wideo na temat: autorski program
 • Izabela Janachowska: Mam 29 lat i autorski program

  Po udziale w programie „Taniec z gwiazdami” Izabela Janachowska zmuszona była zakończyć swoją karierę taneczną, bo kontuzja kolana nie pozwalała jej kontynuować pasji. Tancerka postanowiła więc spełniać się w innej dziedzinie.

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko dostała własny program?

  Na początku roku gruchnęła wieść, że Karolina Ferenstein-Kraśko (41 l.) poprowadzi autorski program. Postanowiliśmy sprawdzić u źródła, czy faktycznie coś jest na rzeczy.

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...

Dyskusje na temat: autorski program
 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Czy w TVN już ma swój autorski program demokrata z Senatu Tadeusz " Jaguar " Grocki .

 • Re: "Kod genetyczny": Niebezpieczny trójkąt

  A czy nasz Marszałek Koronny Tomasz " Jaguar " Grocki ma już swój autorski program w TVN .

 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  A czy Tomasz " Jaguar " Grocki ma już swój autorski program w TVN . Chłopina ma parcie na szkło .

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  Kiedy autorski program Magdaleny Śruby i Riczarda Sfetró na temat polskiego antysemityzmu i ciemnogrodu ?

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  Kto wydrze ryja najbardziej to kolejna gwiazda top serialu w niedalekiej przyszłości lub poprowadzi program autorski.

 • Re: Telewizyjne wpadki. Nikt tego nie zauważył?

  Jak telewizyjna wpadka, o czym w bredzicie? To jest serialowa wpadka. Na Klossie też była podobna wpadka, w jednym z odcinków. Serial, to nie jest program autorski TVP.

 • Re: Kulinarna wojna! Kto na prowadzeniu?

  Ja myślałam, że te "Kuchenne Rewolucje" to autorski program Gesslerki i jej pomysł a tu wczoraj patrzę i widzę niemal identyczny program, tyle, że amerykański z Gordonem Ramzeyem! Ech, czy Polacy nic samemu nie potrafią wymyślić tylko ze wszystkiego muszą zrzynać?

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  Kiedy w końcu jakiś program autorski Magdaleny Środy lub Ryszarda Petru ????? Ile można czekać ????? To skandal że nie ma ich jesiennej ramówce!!!!! Panie Edwardzie jak się pan z tym czuje ?????

 • Re: "Barwy szczęścia": Joanna Moro zagra legendarną spikerkę?

  Czytałem kilka razy... "Bogumiła Wander, żona najsłynniejszego polskiego żeglarza, uważana była w latach 70. ubiegłego wieku za jedną z największych i najpiękniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Legendarna spikerka była też gospodynią wielu festiwali w Opolu i w Sopocie, prowadziła autorski program "Życie na pointach" i wyreżyserowała dwa filmu dokumentalne. Z kapitanem Krzysztofem Baranowskim

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski został partnerem... Wojciecha Manna!

  Pan Wojciech mann zawsze kojarzył się z i inteligentnym , nie banalnym , a raczej wyrafinowanym poczuciem humorem , a przede wszystkim z wiedzą o dobrej muzyce. Niestety, jeżeli zgodził się na prowadzenie kolejnego zagranicznego "gniota" to znaczy, że albo krucho z jego finansami , albo nie chce iść w zapomnienie i bierze co mu dają. Jego autorski program "Kocham to co lubię" chyba nie spodobał