• Informacje na temat:

  ava gardner

Artykuły na temat: ava gardner
 • Podobna do Alexis

  ...– Dziś nie ma takich gwiazd, jak Ava Gardner, jedynie Angelina Jolie ją przypomina. Inne są ładniutkie, ale nie piękne – mówi ta, która ciągle błyszczy.

 • Douglas i Del Toro w "Zabójcach"

  Michael Douglas ( "Cudowni chłopcy" , "Traffic" ) i Benicio Del Toro ( "Przekręt" , "Traffic" ) wystąpią razem w nowej wersji klasycznego gangsterskiego filmu "Zabójcy", adaptacji opowiadania Ernesta Hemingway'a. Po raz pierwszy historię przeniesiono na ekran w 1946 roku. "Zabójców" wyreżyserował wtedy Robert Siodmak, a w roli głównej wystąpił Burt Lancaster. Partnerowali mu Ava Gardner

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...całokształt pracy artystycznej. Był ośmiokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była wielka hollywoodzka gwiazda, jedna z najpiękniejszych kobiet tamtych czasów, Ava Gardner, ostatnią (ósmą) - Janice...

 • Słynny brytyjski aktor Kirk Douglas zamierza zrealizować remake filmu "Noc Iguany" Johna Hustona i ma nadzieję, że uda mu się przekonać swego syna, Michaela Douglasa i jego żonę Catherine Zetę Jones, by dołączyli do niego. Kirk już od dawna deklarował, że bardzo chce wystąpić na ekranie wraz ze swoją aktorską rodziną.

 • "Nie ma dzisiaj zbyt wielu pięknych aktorek"

  ...powiedzieć, że nie ma dzisiaj zbyt wielu pięknych aktorek. Oczywiście jest Angelina Jolie i... Angelina Jolie. Jennifer Aniston jest słodka, ale nie nazwałabym jej pięknością. Nie jest ani Avą Gardner ani...

 • Kolekcja Tennessee Williamsa na DVD

  26 maja do sklepów trafi na płytach DVD wyjątkowa kolekcja filmów. Rzadko zdarza się, by sygnować ją nazwiskiem osoby, która nie jest ani reżyserem, ani aktorem. Jednak zasługi dramaturga Tennessee Williamsa są dla współczesnego kina nie do przecenienia. Dał on bowiem światu zarówno "Tramwaj zwany pożądaniem" ze słynną rolą Marlona Brando, jak i "Kotkę na gorącym blaszanym dachu" z pamiętnymi kreacjami Paula Newmana i Elizabeth Taylor.

 • Joan Collins: Tylko Angelina Jolie

  ...pięknością. Nie jest ani Avą Gardner ani Laną Turner" - dodała Collins.

 • Gwiazdy wszech czasów

  Z okazji stulecia kina Amerykański Instytut Filmowy zorganizował cykl ankiet, mających wyłonić najważniejsze dokonania kinematografii. I tak powstały listy stu najlepszych thrillerów w historii kina i stu najzabawniejszych komedii XX wieku . Uczestników ankiet spytano również o niezapomniane filmowe gwiazdy i najlepsze filmy.

 • DiCaprio wątpi w "Aleksandra"

  Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ) podczas kampanii promocyjnej najnowszego filmu Martina Scorsese "The Aviator" , powiedział, że obraz Baza Luhrmanna "Aleksander Wielki", nie powstanie w najbliższym czasie. Po premierze "Aleksandra" Olivera Stone'a, szanse zdobycia funduszy na produkcję filmu Luhrmanna znacznie zmalały.

 • Cate Blanchett odkrywa Hepburn

  Cate Blanchett ( "Niebo" , "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ) zagrała ostatnio wielką gwiazdę kina Katharine Hepburn. Zdobywczyni Oscara wcieliła się w niedawno zmarłą gwiazdę na planie filmu "The Aviator" Martina Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ). Australijka twierdzi, że dzięki temu występowi doceniła osiągnięcia wielkiej poprzedniczki.

Dyskusje na temat: ava gardner
 • Re: Anna Mucha: Aktorka od kuchni. Mucha...

  Skoro te miernoty nazywacie "gwiazdami" to kim byli lub sa takie panie jakClaudia Cardynale, Bardot, Elizabeth Taylor, Kim Novak, Katherina Hepburn, Greta Garbo Ava Gardner Merlin Monroe to gwiazdy swiatowego kina zdobywczynie Oscarow a te panienki o sztuce i graniu nie maja na razie zielonego pojecia jedno co posiadaja to cyc... i du..... i na tym chca robic kariere ale z tym to sie robi kariere