• Informacje na temat:

  avatar zoe saldana

Artykuły na temat: avatar zoe saldana
 • Gwiazda "Avatara" urodzi dziecko Rosemary

  Amerykańska aktorka Zoe Saldana, znana widzom z filmów "Avatar" i "Star Trek" przyjęła kolejne aktorskie wyzwanie. 35-latka zagra w telewizyjnej ekranizacji słynnej powieści grozy "Dziecko Rosemary". Za kamerą stanie polska reżyser Agnieszka Holland.

 • Agnieszki Holland pomysł na "Dziecko Rosemary"

  Agnieszka Holland stanęła za kamerą nowej adaptacji bestsellerowej powieści Iry Levina "Dziecko Rosemary". Czteroodcinkowy serial na antenie stacji Lifetime już w maju.

 • Gwiazda "Avatara" o załamaniu psychicznym

  Najwyraźniej pozycja jednej z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood to wcale nie bułka z masłem. Przekonała się o tym Zoe Saldana , która sławę zdobytą dzięki roli w produkcji "Avatar" przypłaciła załamaniem nerwowym.

 • Zoe Saldana się nie nadaje?

  Zoe Saldana ("Avatar", "Star Trek") od kilku tygodni kręci film biograficzny o Ninie Simone. Wybór aktorki do roli wielkiej diwy jazzu został skrytykowany zarówno przez córkę artystki, jak i piosenkarkę Indię Arie. Fani Simone również są niezadowoleni.

 • Gwiazda "Avatara" zaręczona

  Gwiazda filmu "Avatar", Zoe Saldana , zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem. Jak donosi magazyn "Us Weekly", 32-letnia aktorka jest niezwykle podekscytowana zaręczynami z kolegą po fachu, Keithem Brittonem, z którym spotyka się już od 10 lat.

 • Saldana w "Dziecku Rosemary" u Holland

  Zoe Saldana, znana widzom z filmów "Avatar" i "Star Trek", przyjęła kolejne aktorskie wyzwanie. 35-latka zagra w telewizyjnej ekranizacji słynnej powieści grozy "Dziecko Rosemary". Za kamerą stanie polska reżyser Agnieszka Holland.

 • "James Cameron: Historia science fiction": Od klasyki gatunku do "Westworld"

  ..., jako pierwszej (głównej) bohaterce kina akcji. Zoe Saldana (która powoli wyrasta na gwiazdę gatunku mając na koncie takie filmy jak "Star Trek", "Avatar", "Strażnicy Galaktyki", "Avengers: Wojna bez...

 • "Avatar": Początek ery kina 3D

  "Avatar" , reż. James Cameron, USA 2009, dyst. Imperial-Cinepix, premiera kinowa: 25 grudnia 2009

 • "Avatar" w kwietniu na DVD

  22 kwietnia "Avatar" Jamesa Camerona trafi na płyty DVD i Blu-ray. Sklepowa premiera filmu zbiegnie się z 40. rocznicą obchodów Dnia Ziemi.

 • Gwiazda "Avatara" miała załamanie nerwowe

  Najwyraźniej pozycja jednej z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood to wcale nie bułka z masłem. Przekonała się o tym Zoe Saldana, która sławę zdobytą dzięki roli w produkcji "Avatar" przypłaciła załamaniem nerwowym.

Wideo na temat: avatar zoe saldana
 • Avatar

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem pierwszy od czasu "Titanica" film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem - w nowej technice kina trójwymiarowego - opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. "Avatar" to film przekraczający granice wyobraźni. James Cameron zaczął myśleć o jego realizacji piętnaście lat temu, ale wtedy jeszcze technika nie pozwalała na nakręcenie takiego filmu o jakim marzył reżyser. Prace nad "Avatarem" trwały...

 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

 • Colombiana

  Zoe Saldana ("Avatar" i "Star Trek") w filmie reżysera "Transportera 3"! Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu - zabicia gangstera, który...