• Informacje na temat:

  avocado

Artykuły na temat: avocado
 • "Śpiewaj i walcz": Pierwsze szóstki

  Mimo najlepszych ocen od jurorów, Przemysław Szczotko znalazł się w trójce zagrożonych w programie "Śpiewaj i walcz". O głosy widzów muszą zabiegać także Anna Zielińska "Nuno" i grupa Avocado.

 • Wybierz Orła Publiczności w INTERIA.PL

  W sobotę, 9 marca, zostaną wręczone Polskie Nagrody Filmowe "Orły 2002". W tym roku po raz pierwszy będzie przyznana dodatkowa nagroda - Orzeł Publiczności. O tym, kto zostanie laureatem tego wyróżnienia, zadecydują wyłącznie widzowie. Tymczasem na stronach INTERIA.PL już można wziąć udział w specjalnym głosowaniu . Nagrodę Orła Publiczności otrzyma twórca tego filmu, który uzyska największą liczbę głosów widzów.

 • Pójdą w ślady Dody i Edyty Górniak?

  Na oficjalnej stronie programu "X Factor" możemy przeczytać, że Maja Sablewska jako menedżerka zamierza "wspierać młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi". Była opiekunka m.in. Dody i Edyty Górniak otrzymała pod swoje skrzydła pięć zespołów, które będzie trenowała przed finałową rozgrywką w konkursie talentów.

 • "X Factor": Zespół Sablewskiej odrzucony

  - Wygra ten, który mądrze wkupi się w łaski publiczności - przepowiadał przed pierwszym odcinkiem na żywo programu "X Factor" juror Kuba Wojewódzki. Widzowie najmniej głosów oddali na podopiecznych Mai Sablewskiej.

 • "X Factor": Popsuli zabawę!

  W czwartek (14 kwietnia) ogłoszono finalistów "X Factor" na trzy dni przed emisją odcinka, w którym "dowiemy się", kto przeszedł do finału. Nielogiczne? No właśnie!

 • Gienek zgarnie 100 tysięcy?

  W niedzielę (5 czerwca) o godzinie 20 rozpocznie się finał programu "X Factor". O 100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy powalczą podopieczni Kuby Wojewódzkiego: Ada Szulc i Michał Szpak oraz Gienek Loska, którym zajmuje się Czesław Mozil.

 • The best of Czesław Mozil

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć filmik przedstawiający najzabawniejsze momenty z udziałem Czesława Mozila w odcinkach "X Factor" na żywo.

 • Publiczność pokochała 17-latkę!

  Jeszcze niedawno Małgorzata Główka była jedną nogą poza programem "Śpiewaj i walcz", a w piątkowym (30 kwietnia) odcinku uzyskała najwięcej głosów.

 • "Śpiewaj i walcz": Ostatnia prosta

  Poznaliśmy ostatnią piątkę uczestników programu "Śpiewaj i walcz" wybraną po castingach. Z tego grona odpadnie jeden wykonawca, a pozostali dalej rywalizować będą o występ w koncercie Debiuty na festiwalu w Opolu.

Dyskusje na temat: avocado