• Informacje na temat:

  avril lavigne kompozytorka

Artykuły na temat: avril lavigne kompozytorka
 • Avril Lavigne zapowiada płytę z kolędami

  29-letnia wokalistka Avril Lavigne uwielbia święta Bożego Narodzenia i całą związaną z nimi otoczkę. Właśnie dlatego nie może się ich już doczekać, a w oczekiwaniu na nie planuje stworzyć własną płytę z kolędami.

 • Diddy o utraconej miłości

  Pod szyldem Diddy-Dirty Money nowy album nagrał raper i producent Diddy. U nas możecie zobaczyć teledysk do singla "Coming Home" , w którym zespół wspiera kompozytorka i wokalistka Skylar Grey.

 • Nowa Britney Spears przyciąga

  W sieci pojawił się nowy singel Britney Spears, zapowiadający jej siódmy studyjny album. "Hold It Against Me" zbiera już dobre opinie.

 • Tatu lepsze od Oasis

  Tatu, duet zwariowanych Rosjanek, który także w Polsce zdobył sporą popularność, po raz drugi z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów. Ich ostatni singel "All The Things She Said" pokonał nawet takie gwiazdy, jak Justin Timberlake i Oasis.

Wideo na temat: avril lavigne kompozytorka
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...