• Informacje na temat:

  avril lavigne nowa płyta

Artykuły na temat: avril lavigne nowa płyta
 • Mała dziewczynka z wielkim marzeniem

  ...dalej. Ale mam wizję, jak to powinno wyglądać. Mówi się czasem o tobie "polska Avril Lavigne". Jak ci się podoba takie porównanie? Tola: Bardzo! Nie mam kompleksów i problemu z tym. Nie będzie(...) płyta "Before I'll die..."? Czy muzyka Blog 27 dorasta razem z tobą? Tola: Ona będzie całkowicie moja, prawdziwa. Nie zależy mi na tym, żeby była dojrzała i ambitna, tylko taka, jaka ja jestem...

 • Recenzja Nickelback "No Fixed Adress": Rock z balu gazeciarza

  Najbardziej znienawidzony zespół świata wydał właśnie nową płytę.

 • Recenzja Charli XCX "Sucker": Już nie taka fancy

  Brytyjska odpowiedź na Ke$hę? Być może. Choć nie wiem, po co komu dwie Ke$he.

 • Recenzja Taylor Swift "1989": Taylor włącza agregat prądotwórczy

  Rok 1989. U nas pamiętny, bo odbyły się wybory do Sejmu Kontraktowego. Za oceanem pamiętny, bo wtedy urodziła się Taylor Swift.

 • Avril Lavigne zapowiada płytę z kolędami

  29-letnia wokalistka Avril Lavigne uwielbia święta Bożego Narodzenia i całą związaną z nimi otoczkę. Właśnie dlatego nie może się ich już doczekać, a w oczekiwaniu na nie planuje stworzyć własną płytę z kolędami.

 • Avril Lavigne myśli o nowej płycie

  Chociaż od premiery debiutanckiego albumu Avril Lavigne, młodej amerykańskiej wokalistki, minęło dopiero kilka tygodni, to autorka przeboju "Complicated" już myśli o swoim kolejnym krążku. Ma na to czas, ponieważ w trasę koncertową wyruszy dopiero w połowie grudnia.

 • Avril Lavigne: Goście na nowej płycie

  Wydłuża się lista artystów, którzy wezmą udział w powstaniu nowej płyty Avril Lavigne. 19-letnia kanadyjska wokalistka, która wcześniej zaprosiła do współpracy Bena Moody'ego, byłego gitarzystę grupy Evanescence, połączyła ostatnio siły ze swą utalentowaną rodaczką, Chantal Kreviazuk.

 • USA: Rewelacyjny Eminem, Avril Lavigne słabo

  Nowy album Eminema - "The Marshall Mathers LP 2" - wylądował na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Stanach Zjednoczonych.

 • Nowa płyta Heart

  Siostry Ann i Nancy Wilson, liderujące amerykańskiej grupie Heart, zachęcone doskonałym przyjęciem podczas koncertów w Ameryce Północnej, postanowiły nagrać zupełnie nową płytę studyjną. Ma ona tytuł roboczy "Heart 101".

 • David Bowie: We wrześniu nowa płyta

  "Reality" - taki tytuł będzie nosił jubileuszowy, 25. album w dyskografii Davida Bowiego. Płyta ma się ukazać we wrześniu, a niedługo potem wokalista rusza na promujące go światowe tournee.

Wideo na temat: avril lavigne nowa płyta
 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...