• Informacje na temat:

  axel rose

Artykuły na temat: axel rose
 • "Udział w tym serialu? Nigdy!"

  Członkowie legendarnej grupy rockowej Guns N' Roses nie mają zamiaru współpracować z producentami seriali. Muzycy odrzucili lukratywną propozycję wykorzystania ich piosenek w "Glee".

 • Rapidfire: Wczesne lata Axla

  Przed Guns N'Roses był zespół Hollywood Rose, a przed nim Rapidfire. To właśnie z tą grupę przygodę z muzyką rozpoczął Axl W. Rose.

 • Wyskoki Axla Rose'a

  Po tym jak Axl Rose zostawił swoich fanów i dawnych kolegów na lodzie podczas uroczystej gali Rockandrollowego Salonu Sław, magazyn "NME" ogłosił frontmana Guns N' Roses największym palantem ("douchebag") w historii rocka.

 • Ale przyrżnął! Kolejny upadek Axla Rose'a

  Axl Rose z zespołu Guns N' Roses nie ma ostatnio dobrej passy.

 • Axl Rose: Ostatni Mohikanin

  W czasach ubranych w krawaty grzecznych chłopców z gitarami rudowłosy Axl Rose pozostaje jednym z najsłynniejszych enfant terrible w historii rock'n'rolla.

 • Axl Rose udzielił wywiadu! W telewizji!

  Frontman Guns N' Roses udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu od 20 lat. Axl Rose pojawił się w programie Jimmy'ego Kimmela.

 • Pozwany Axl Rose

  Slash i Duff McKagan, gitarzysta i basista kiedyś razem grający w grupie Guns N' Roses, pozwali do sądu Axla Rose'a, wokalistę tej formacji. Zarzucają mu, że bez konsultacji z nimi odrzucał lukratywne propozycje od wytwórni filmowych na wykorzystanie piosenek zespołu.

 • Slash życzy Axlowi jak najlepiej

  Slash, były gitarzysta grupy Guns N' Roses, jest bardzo zadowolony ze swojej obecnej sytuacji - cieszy się, że znowu może bez przeszkód zajmować się muzyką. Tego samego życzy swojemu byłemu przyjacielowi z zespołu, ekscentrycznemu wokaliście Axlowi Rose. "Mam nadzieję, że wreszcie uda mu się skończyć tę płytę Guns N' Roses. Wtedy zobaczymy, o co było to całe zamieszanie" - powiedział.

 • Kompromitujący występ Axla Rose'a

  Wokalista Guns N' Roses jest cieniem samego siebie. Październikowy występ rudowłosego rockmana trafił do sieci i stał się obiektem drwin.

 • Lana del Rey i Axl Rose: Co ich łączy?

  Wokalistka Lana del Rey dała kolejny powód do plotek, gdy paparazzi przyłapali ją wychodzącą z hotelu razem z Axlem Rose'em, frontmanem grupy Guns N'Roses.

Wideo na temat: axel rose
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Hannah Arendt

  Biograficzna opowieść o Hannah Arendt, niemieckiej teoretyk polityki i filozof, która zdawała reportaże z procesu byłego nazisty Adolfa Eichmanna. Wielka niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta od debiutu w 1970 roku "Utraconą częścią Katarzyny Blum", zawsze stała w kontrze do politycznego mainstreamu. W swoim najnowszym filmie przedstawia sylwetkę jednej z największych filozofek XX wieku - Hanny Arendt. Do roli tytułowej zaś zaangażowała wspaniałą aktorkę - Barbarę Sukową, nagrodzoną w...

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

Dyskusje na temat: axel rose
 • Re: - Nie myślałam poważnie o aktorstwie. By...

  Za wysoko mierzyła. Mąż Ritchie Sambora gitarzysta z Axel Rose, przyjaciółka - zjawiskowa Denise Richards, której nie mógł się oprzeć żaden mężczyzna, a zwłaszcza mąż Heather, a mieszkali po sąsiedzku. Każda kobieta trzymałaby męża jak najdalej od superlasencji, ale nie naiwna Heather, wierząca w siłę własnego uroku osobistego...