• Informacje na temat:

  axl rose

Artykuły na temat: axl rose
 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Axl Rose: Ostatni Mohikanin

  W czasach ubranych w krawaty grzecznych chłopców z gitarami rudowłosy Axl Rose pozostaje jednym z najsłynniejszych enfant terrible w historii rock'n'rolla.

 • Axl Rose udzielił wywiadu! W telewizji!

  Frontman Guns N' Roses udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu od 20 lat. Axl Rose pojawił się w programie Jimmy'ego Kimmela.

 • Axl Rose pomaga brazylijskim dzieciom

  Axl Rose, frontman Guns 'N Roses, najczęściej pojawia się w mediach w niezbyt miłym kontekście. A tymczasem brazylijski przyjaciel wokalisty ujawnił, że jest on zaangażowany od kilku lat w pomoc ubogim dzieciom z tego kraju. Przekazuje pieniądze na budowę placów zabaw oraz organizuje przyjęcia halloweenowe.

 • Axl Rose, kontrowersyjny wokalista amerykańskiej formacji Guns N' Roses, postanowił wyjść z ukrycia i wreszcie pojawić się na scenie. 14 stycznia wraz z zespołem wystąpi w Rio De Janeiro, podczas trzeciej edycji festiwalu "Rock In Rio".

 • Axl Rose: Nowa stara płyta

  Axl Rose nie zdołał przeszkodzić w publikacji swoich pierwszych nagrań sprzed czasów swojej słynnej formacji Guns N' Roses.

 • Pozwany Axl Rose

  Slash i Duff McKagan, gitarzysta i basista kiedyś razem grający w grupie Guns N' Roses, pozwali do sądu Axla Rose'a, wokalistę tej formacji. Zarzucają mu, że bez konsultacji z nimi odrzucał lukratywne propozycje od wytwórni filmowych na wykorzystanie piosenek zespołu.

 • Lana del Rey i Axl Rose: Co ich łączy?

  Wokalistka Lana del Rey dała kolejny powód do plotek, gdy paparazzi przyłapali ją wychodzącą z hotelu razem z Axlem Rose'em, frontmanem grupy Guns N'Roses.

 • Guns N'Roses: Axl nie przyjdzie

  Fani najsłynniejszego wcielenia Guns N'Roses już ostatecznie mogą stracić wszelkie złudzenia - wokalista Axl Rose podjął decyzję, że nie pojawi się podczas gali wprowadzenia jego zespołu do Rockandrollowego Salonu Sławy.

 • Axl Rose ze Slashem

  Slash, były gitarzysta formacji Guns N'Roses, potwierdził doniesienia prasy o jego odwiedzinach u wokalisty grupy, Axla Rose'a.

Wideo na temat: axl rose
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.

Dyskusje na temat: axl rose