• Informacje na temat:

  axl rose muzyk

Artykuły na temat: axl rose muzyk
 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Slash wróci do Guns N' Roses? Jeżeli tylko Axl Rose...

  Słynny gitarzysta Slash nie wykluczył powrotu w szeregi zespołu Guns N' Roses. Ale pod jednym warunkiem.

 • Axl Rose: Ostatni Mohikanin

  W czasach ubranych w krawaty grzecznych chłopców z gitarami rudowłosy Axl Rose pozostaje jednym z najsłynniejszych enfant terrible w historii rock'n'rolla.

 • Axl Rose, kontrowersyjny wokalista amerykańskiej formacji Guns N' Roses, postanowił wyjść z ukrycia i wreszcie pojawić się na scenie. 14 stycznia wraz z zespołem wystąpi w Rio De Janeiro, podczas trzeciej edycji festiwalu "Rock In Rio".

 • Pozwany Axl Rose

  Slash i Duff McKagan, gitarzysta i basista kiedyś razem grający w grupie Guns N' Roses, pozwali do sądu Axla Rose'a, wokalistę tej formacji. Zarzucają mu, że bez konsultacji z nimi odrzucał lukratywne propozycje od wytwórni filmowych na wykorzystanie piosenek zespołu.

 • Guns N'Roses: Axl nie przyjdzie

  Fani najsłynniejszego wcielenia Guns N'Roses już ostatecznie mogą stracić wszelkie złudzenia - wokalista Axl Rose podjął decyzję, że nie pojawi się podczas gali wprowadzenia jego zespołu do Rockandrollowego Salonu Sławy.

 • Guns N' Roses: Axl Rose wyprodukuje płytę

  Tommy Stinson, basista grupy Guns N' Roses, ujawnił w wywiadzie, że brzmienie nowej płycie zespołu, "Chinese Democracy", nada osobiście Axl Rose. Wcześniej wymieniało się między innymi Roy'a Thomasa Bakera, Boba Ezrina, Seana Beavana i Moby'ego, jako tych, którzy mają zasiąść na fotelu producenta.

 • Axl Rose o krytykach: "To idioci"

  Jeżeli ktoś uważał Axla Rose'a za irytującego bufona, to pierwszy od dziewięciu lat wywiad niesfornego wokalisty tylko go w tym przekonaniu utwierdzi.

 • Wiadomo już, że podwójny koncertowy album "25 To Life" australijskiej formacji Rose Tattoo, dokumentujący występ na tegorocznym festiwalu w niemieckim Wacken, nie będzie ostatnią pozycją w jej dyskografii. W styczniu muzycy rozpoczną pracę na nowym albumem studyjnym.

 • Guns N'Roses: Wokalista aresztowany

  Axl Rose, wokalista grupy Guns N'Roses, która wystąpiła w Warszawie w połowie czerwca, nie zamierza zmieniać swojego rock'n'rollowego trybu życia. Po poniedziałkowym (26 czerwca) koncercie w Sztokholmie muzyk zażądał zorganizowania imprezy w luksusowym klubie nocnym "Cafe Opera". Zabawa była na tyle huczna, że we wtorek, 27 czerwca, w godzinach porannych Axl trafił do aresztu za bójkę z ochroną

Wideo na temat: axl rose muzyk
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.