• Informacje na temat:

  axl rose piosenkarz

Artykuły na temat: axl rose piosenkarz
 • Gwiazdy rocka nie są sexy?

  Zaskakujące wyniki przynosi ranking 50 najseksowniejszych mężczyzn świata opublikowany przez magazyn "Glamour".

 • Najlepsze utwory 2008

  Prezentujemy utwory, które w 2008 roku potrafiły wyróżnić się spośród tysięcy innych nie tylko znanym wykonawcą czy wysokimi miejscami na listach przebojów, ale także oryginalnością, pomysłem, silną dawką emocji. Oto najlepsze piosenki minionych 12 miesięcy!

Wideo na temat: axl rose piosenkarz
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.