• Informacje na temat:

  axl rose plotki

Artykuły na temat: axl rose plotki
 • Axl Rose: Ostatni Mohikanin

  W czasach ubranych w krawaty grzecznych chłopców z gitarami rudowłosy Axl Rose pozostaje jednym z najsłynniejszych enfant terrible w historii rock'n'rolla.

 • Lana del Rey i Axl Rose: Co ich łączy?

  Wokalistka Lana del Rey dała kolejny powód do plotek, gdy paparazzi przyłapali ją wychodzącą z hotelu razem z Axlem Rose'em, frontmanem grupy Guns N'Roses.

 • Guns N'Roses w najsłynniejszym składzie?!

  Axl Rose, Slash, Duff i reszta Guns N'Roses znowu razem? Niewykluczone, że wkrótce to, co teraz wydaje się niemożliwe, stanie się prawdziwe. W internecie pojawiły się plotki z różnych źródeł, że Velvet Revolver (w którym obecnie grają byli muzycy Guns N'Roses, poza wokalistą Axlem) rozpadnie się, a Gunsi powrócą w najsłynniejszym składzie.

 • Guns N'Roses: To tylko złudzenie

  Każdy chciałby mieć takie tytułowe "złudzenia", jakie miała grupa Guns N'Roses wydając w połowie września 1991 roku dwuczęściowy album "Use Your Illusion". Płyty zadebiutowały na szczycie listy "Billboardu" i po dziś dzień pozostają szczytowym osiągnięciem rock'n'rollowej ekipy.

 • Guns N' Roses: Kolejna porcja plotek

  Zanim będziemy mogli wziąć do rąk długo oczekiwany krążek zespołu Guns N' Roses "Chinese Democracy", przyjdzie nam się zapoznać jeszcze z wieloma plotka mi na temat tej słynnej formacji. Według jednej z najświeższych, z Gunsami nie gra już gitarzysta Buckethead.

 • Prywatna wojna Guns N' Roses

  Wiecznie nadąsany Axl Rose, lider rockowej formacji Guns N' Roses, żąda przeprosin od organizatora festiwalu Reading, z powodu konieczności skrócenia ich występu.

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Guns 'N Roses: Nie będzie trasy po Europie

  Przełożone na grudzień europejskie koncerty zespołu Guns 'N Roses nie odbędą się. Trasa słynnej formacji została odwołana o nie wiadomo na razie czy w ogóle dojdzie do skutku. Oficjalnych powodów nikt jeszcze nie podał w związku z czym media karmią się spekulacjami.

 • Co przyniesie 2008 rok?

  U2 uratują świat? Kylie Minogue ma zaskakujące korzenie? Winyle sprzedają się lepiej od muzyki cyfrowej?

Wideo na temat: axl rose plotki
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.