• Informacje na temat:

  axl rose w warszawie

Artykuły na temat: axl rose w warszawie
 • Dlaczego Axl tak zwleka?

  Czy ktoś jeszcze wierzy w informacje na temat premiery albumu "Chinese Democracy" Guns N'Roses w "najbliższej przyszłości"?

 • Guns N'Roses w Rybniku. Koncert potwierdzony!

  11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku wystąpi słynna grupa Guns N'Roses.

 • Guns N' Roses: 2 godziny spóźnienia

  Z ponad dwugodzinnym opóźnieniem jeden z najpopularniejszych zespołów w historii rocka Guns N' Roses rozpoczął w środę wieczorem (11 lipca) koncert na Stadionie Miejskim w Rybniku. To drugi występ grupy w Polsce; pierwszy odbył się w 2006 roku w Warszawie.

 • Guns N'Roses: Wokalista aresztowany

  Axl Rose, wokalista grupy Guns N'Roses, która wystąpiła w Warszawie w połowie czerwca, nie zamierza zmieniać swojego rock'n'rollowego trybu życia. Po poniedziałkowym (26 czerwca) koncercie w Sztokholmie muzyk zażądał zorganizowania imprezy w luksusowym klubie nocnym "Cafe Opera". Zabawa była na tyle huczna, że we wtorek, 27 czerwca, w godzinach porannych Axl trafił do aresztu za bójkę z ochroną

 • Guns N'Roses razy trzy?

  Pojawiły się informacje, że "Chinese Democracy", oczekiwana od wielu lat nowa płyta amerykańskiej grupy Guns N'Roses może się ukazać jako zestaw trzypłytowy. Axl Rose, wokalista Gunsów, kilkakrotnie zapowiadał, że ma gotowych ok. 40 utworów. Nic w tym dziwnego, skoro prace nad "Chinese Democracy" trwają już 13 lat!

 • Guns N'Roses w najsłynniejszym składzie?!

  Axl Rose, Slash, Duff i reszta Guns N'Roses znowu razem? Niewykluczone, że wkrótce to, co teraz wydaje się niemożliwe, stanie się prawdziwe. W internecie pojawiły się plotki z różnych źródeł, że Velvet Revolver (w którym obecnie grają byli muzycy Guns N'Roses, poza wokalistą Axlem) rozpadnie się, a Gunsi powrócą w najsłynniejszym składzie.

 • Guns N'Roses: Powrót na scenę

  Szykująca się do powrotnej trasy grupa Guns N'Roses po raz pierwszy po długiej przerwie zaprezentowała się na scenie w piątek, 12 maja, w Nowym Jorku. W wypełnionej po brzegi "Hammerstein Ballroom" (ponad 3 tysiące osób) wokalista Axl Rose zaprezentował mieszankę starego materiału z utworami z zapowiadanej od ponad dekady płyty "Chinese Democracy".

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Guns N' Roses w czerwcu w Polsce

  Guns N' Roses, jeden z najsłynniejszych zespołów w historii rocka zagra 15 czerwca na stadionie Legii w Warszawie - poinformowali w środę, 1 marca, organizatorzy koncertu. Będzie to pierwszy występ tej amerykańskiej grupy w Polsce.

 • Guns N'Roses na Legii

  Amerykańska grupa rockowa Guns N' Roses zagra w czwartek, 15 czerwca, na stadionie Legii w Warszawie. Jeden z najsłynniejszych zespołów w historii rocka wystąpi w Polsce po raz pierwszy.

Wideo na temat: axl rose w warszawie
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Sen o Warszawie

  "Sen o Warszawie" w reżyserii Krzysztofa Magowskiego, to pierwszy pełnometrażowy film biograficzny o Czesławie Niemenie, piosenkarzu, kompozytorze i multiinstrumentaliście, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej. Okazją do jego realizacji stała się 10. rocznica śmierci charyzmatycznego artysty, zmarłego w styczniu 2004 roku. W filmie wykorzystano wiele nieznanych dotąd materiałów archiwalnych, które rzucają nowe światło na życie Niemena. Opowiadają o nim barwnie członkowie jego rodziny,...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...