• Informacje na temat:

  ayda field ślub

Artykuły na temat: ayda field ślub
 • Robbie Williams wziął ślub

  Brytyjski gwiazdor pop - Robbie Williams (36 l.) - w minioną sobotę stanął na ślubnym kobiercu. Piosenkarz poślubił swoją wieloletnią partnerkę - Aydę Field (31 l.).

 • Dziewczyna Robbie'ego Williamsa odrzuca oświadczyny

  Williams podobno za wszelką cenę pragnie poślubić swoją dziewczynę Aydę Field, ta jednak jest zbyt zrażona do małżeństwa w związku z rozwodami swojej matki, aby zgodzić się na jego propozycję.

 • Robbie Williams został ojcem. "Żadna mama nie ucierpiała"

  W poniedziałek (27 października) na świat przyszło drugie dziecko Robbiego Williamsa i jego żony Aydy. Wokalista znany z grupy Take That przebieg porodu relacjonował w sieci, publikując filmiki z szpitalnej sali.

 • Robbie Williams bierze ślub!

  Wieczny kawaler Robbie Williams już jutro (7 sierpnia) zamierza złamać serca tysięcy fanek - wówczas poślubi swoją dziewczynę, amerykańską aktorkę Aydę Field.

 • Pomoże koledze ze ślubem?

  Raper Jay-Z zaoferował brytyjskiemu piosenkarzowi Robbiemu Williamsowi pomoc w organizacji ceremonii ślubnej i wesela z jego narzeczoną - Aydą Field.

 • Gwiazdor zamieszkał z teściową

  Brytyjski piosenkarz Robbie Williams, który w poprzedni weekend (7 sierpnia) wziął ślub z aktorką Aydą Field, zaprosił matkę małżonki do własnego domu.

Wideo na temat: ayda field ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Dziewczyna z ekstraklasy

  Kirk Kettner (Jay Baruchel) pracuje jako agent ochrony na lotnisku w Pittsburgu. Cały swój wolny czas wolny spędza z kumplami ze szkoły i współpracownikami, Jackiem (Mike Vogel), Stainerem (T.J. Miller) i Devonem (Nate Torrence) i marzy o powrocie do byłej dziewczyny Marnie (Lindsay Sloane). Taki stan rzeczy wydaje się mu odpowiadać do chwili, kiedy przez jego punkt kontrolny przechodzi Molly (Alice Eve) i przypadkowo zostawia tam swój telefon. Molly jest inteligentna, piękna - i zupełnie...

 • Niesamowity Spider-Man

  Niesamowity Spider Man to opowieść o Peterze Parkerze (Garfield), który jest wychowywany przez wujka Ben (Sheen) oraz ciotkę May (Field). Podobnie jak większość nastolatków, Peter usiłuje dowiedzieć się kim tak naprawdę jest i wspólnie ze swoją pierwszą szkolną miłością Gwen Stacy (Stone) zmaga się z problemami miłości, zaangażowania i otaczających go tajemnic. Kiedy znajduje tajemniczą teczkę należącą do ojca, rozpoczyna poszukiwania, które pomogą mu zrozumieć zniknięcie rodziców. Szybko...